Dviejų pratesimų trileryje „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2022.02.03

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose 83:86 (16:20, 17:15, 12:19, 21:12 10:10 7:10) nusileido Mažeikių „Mažeikiams“.
Ketvirtajame kėlinyje „Mažeikiai“ per dvi minutes padidino skirtumą iki rekordinio 14 taškų pranašumo. Visgi lyderio vaidmens ėmėsi Lukas Kreišmontas pelnydamas 12 taškų ir padėjo klaipėdiečiams išlyginti rezultatą. Likus žaisti 90 sekundžių po Oskaro Pleikio taiklaus baudos metimo „Neptūnas-Akvaservis“  išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu. Sekančiose atakose komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas tapo lygus.  Paskutinė ataka priklausė klaipėdiečiams, bet Gabrieliaus Mažeikos tritaškis nepasiekė tikslo ir rungtynės persikėlė į pratesimą.
Pratesime komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp komandų nebuvo didesnis nei 3 taškai. Likus žaisti 30 sekundžių rezultatas buvo lygus ir „Mažeikiai“ nesurengė rezultatyvios atakos. Klaipėdiečių tritaškis paskutinėmis pratesimo sekundėmis skriejo pro šalį ir komandos persikėlė į antrąjį pratesimą.
Antrąjį pratesimą „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo 5 Oskaro Pleikio taškais. Likus žaisti 90 sekundžių po Ja‘wan Davis tritaškio „Mažeikiai“ išlygino rezultatą, o likus 24 sekundėms po Ja‘wan Davis dvitaškio išsiveržė į priekį. Kitoje atakoje Kristupas Keinys prametė tritaškį, o Mindaugas Motuzas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir paliko „Neptūnui-Akvaservis“ 3 sekundes. Paskutinis Luko Kreišmonto tritaškis skriejo pro šalį ir „Mažeikai“ šventė pergalę rezultatu 83:86
Šiose rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ gretose nerungtyniavo Matas Vaitkus, Petras Piekus.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 37 (17 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 20, Gediminas Leščiauskas 12.
„Mažeikiai“: Ja‘wan Davis 20, Karolis Babušis 18, Jonas Paukštė 16 (13 atk. kam.), Mindaugas Motuzas 13.