Dvikovoje iki paskutinių sekundžių „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2023.10.12

Sezono starte Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 87:89 (21:21, 24:19, 25:26, 17:23) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ komandai.

Rungtynių pradžioje klaipėdiečiai vedami 8 taškus pelniusio Lauryno Mikalausko įgijo 5 taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir išlygino rezultatą 21:21.

Antrojo kėlinio pirmoje dalyje pirmaujanti komanda keitėsi 7 kartus, bet įpusėjus kėliniui rezultatas išliko lygus. Kėlinio pabaigoje Matas Repšys pelnė 10 taškų ir leido „Neptūnui-Akvaservis“ į ilgąją pertrauka išeiti pirmaujant rezultatu 45:40.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnui-Akvaservis“ traukiamas Mato Narvilo padidino persvara iki 9 taškų. Kėlinio pabaigoje „Perlas“ pataikė tris baudų metimus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų 70:66.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 4 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ dar turėjo 3 taškų persvara, bet „Perlas“ atsakė spurtu 6-0 ir išsiveržė į priekį. Likus žaisti 3 sekundes Ajare Sanni pelnė dvitaškį iš išvedė svečius į priekį, paskutinėje atakoje Kristupo Leščiausko tritaškis skriejo pro šalį ir „Perlas“ šventė pergalę rezultatu 87:89.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 27, Laurynas Mikalauskas 18, Matas Narvilas 15, Gabrielius Mažeika 14.

„Perlas“: Ajare Sanni 22, Mantvydas Žukauskas 16, Rokas Stankevičius 15.