Edgaras Želionis prieš dvikovą su pasvaliečiais: „Pagrindinis mūsų akcentas – gynyba“

2018.04.06

Į Klaipėdą atvyksta vakar Baltijos krepšinio lygos nugalėtojų taurę iškovoję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynės tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir „Pieno žvaigždžių“ vyks „Švyturio“ arenoje, pradžia – 17 val.
Klaipėdiečiai ir pasvaliečiai šį sezoną susitiks jau ketvirtą kartą. Iki tol dvi pergales šventė neptūniečiai (97:91 ir 92:86) ir kartą „Pieno žvaigždžių“ atstovai (87:83).
Būtent pastaroji pasvaliečių pergalė buvo paskutinė šių ekipų akistata, tad „Neptūno“ vyrai trokšta revanšo.
Tiesa, tąkart, vasario 3 dieną, „Neptūnas“ į Pasvalį vyko be vyr. trenerio Kazio Maksvyčio, todėl rungtynėms vadovavo vyr. trenerio asistentas Tomas Rinkevičius.
Tose rungtynėse 22 taškus pelnęs ir 20 naudingumo balų surinkęs Renaldas Seibutis pabrėžė, kad Pasvalyje nepavyko laimėti, kadangi nesisekė įvykdyti paruošto plano.
„Pritrūkome šalto proto ir darėme per daug klaidų“, – tuomet po rungtynių kalbėjo R. Seibutis.
Tąkart „Neptūnas“ žaidė tikrą rungtynių maratoną – tiek „Betsafe-LKL“ čempionate, tiek FIBA Čempionų lygos turnyre, tad buvo išsekę. Šeštadienio rungtynėms Klaipėdoje neptūniečiai jau turėjo kur kas daugiau laiko pasiruošti – net 7 dienas.
„Šioms rungtynėms ruošėmės išties atsakingai. Trokštame įrodyti, kad pralaimėjimas Pasvalyje buvo tik atsitiktinumas. Pagrindinis mūsų akcentas – gynyba. Suprantame, kad jie po pergalės Baltijos krepšinio lygos turnyre bus pakylėti. Svarbu yra uždengti jų lyderius. Juk viskas prasideda nuo gynybos, jei pavyks apsiginti, tuomet pavyks ir užpulti. Visi neptūniečiai nusiteikę kautis ir reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje. Mums kiekviena pergalė ir kiekvienas taškelis – labai svarbus“, – pabrėžė „Neptūno“ žaidėjas Edgaras Želionis.
„Neptūno“ komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis teigė, kad šią savaitę dėl mikrotraumų visa jėga treniruotis negalėjo Jerry Johnsonas ir Tomas Delininkaitis.
„Abu pasitempė kojos raumenis, tačiau tikiuosi, kad abu jie šeštadienį mums galės padėti. Laukia sunkios rungtynės, tad kiekvieno žaidėjo indėlis yra labai svarbus“, – akcentavo treneris.
Neptūniečiai su 21 pergale ir 7 pralaimėjimais „Betsafe-LKL“  turnyro lentelėje tvirtai žengia treti, „Pieno žvaigždės“ su 11 pergalių ir 17 pralaimėjimų užima šeštąją vietą.
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT. Paskubėkite įsigyti bilietus geriausiose vietose ir su nuolaidomis. Juos įsigyti galite paspaudę ČIA. Rungtynių dieną bilietai brangs.