Finišavo „Neptūno“ vasaros stovykla

2023.07.17

Penktadienį finišavo „Neptūno“ stovykla, kuri truko visą praėjusią savaitę. 

Jaunieji krepšininkai tobulėjo ir sėmėsi žinių kartu su Klaipėdos „Neptūno“ vyr. trenerio asistentu Vidu Ginevičiumi, Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ vyr. treneriu Alfredu Kaniava ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ fizinio rengimo treneriu Mindaugu Mikuckiu. 

„Organizuojant „Neptūno“ stovyklą buvo siekiama keleto tikslų, – atviravo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ vyr. treneris A. Kaniava. – Faktas, kad daugelis jaunų žaidėjų vasarą dirba individualiai, tačiau klubo noras ir buvo suteikti sąlygas vasaros metu jiems tobulėti ne tik individualiuose, bet ir komandiniuose aspektuose, suteikti žinių mitybos ir poilsio klausimais. Taip pat pačiam klubui yra aktualu sekti pajūrio ir žemaitijos regiono jaunimo progresą.“

Klaipėdos „Neptūno“ direktorius M. Mažeika džiaugėsi jaunųjų žaidėjų atsidavimu ir noru dirbti treniruotėse. 

„Stovykla praėjo puikiai vien pasižiūrėjus į jaunuolių atsidavimą ir darbą treniruotėse. Turėjome galimybę ne tik dar kartą iš arti pamatyti savo komandos krepšininkus, bet taip pat ir kviestinius svečius paliko tikrai gerą įspūdį. Treneriai Vidas, Alfredas ir Mindaugas visos stovyklos metu atliko puikų ir profesionalų darbą ir tikiu, kad jaunimas ne tik palaikė gerą fizinę formą, bet ir patobulino žinias. Šioje stovykloje mūsų tikslas ir buvo, kad jaunimas išmoktų kažko naujo, pasisemtų žinių iš trenerių. Taip pat turiu paminėti ir mūsų draugus bei partnerius, kurie rūpinosi ir prisidėjo prie jaunųjų žaidėjų tobulėjimo ir gerovės. Didelis ačiū Maistas sportui, Klaipėdos Akropoliui bei Lunch club Klaipėda“, – „Neptūno“ stovykla džiaugėsi Martynas Mažeika. 

Šios stovyklos metu užsimezgė idėja rugpjūčio metu mėnesį suorganizuoti bendrą klubo ir V. Knašiaus krepšinio mokyklos jaunųjų krepšininkų stovyklą, kurios pagrindiniai tikslai bus atrinkti žaidėjus į „Neptūno-Akvaservis“ ir V. Knašiaus krepšinio mokyklos komandos ir sudėlioti bendrus darbo principus tarp šių organizacijų.