G. Masiulio karjeros pasirodymas pažymėjo šeštąją „Neptūno“ pergalę iš eilės

2019.04.28

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 86:76 (21:21, 20:15, 21:19, 24:21) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ bei iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.
Ryškiausiomis spalvomis sekmadienio mače žibėjo Gytis Masiulis, pagerinęs asmeninius karjeros rezultatyvumo bei naudingumo balų rekordus. 21-erių puolėjas per 25 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, surinko 36 naudingumo balus.
„Gerai, kad turime šiek tiek didesnę rotaciją. Turėjome kažkiek keisti rungtynių planą, nei buvome pasiruošę prieš mačą. Eilinį kartą šansą gavo jaunimas, kuriuo pasinaudojo“, – po pergalės sakė treneris Kazys Maksvytis.
Rungtynes „Neptūnas“ pradėjo galingai bei greitai susikrovė dviženklį pranašumą (15:2). Svečius spurtui įžiebė į aikštelę žengęs Nikita Balašovas. „Nevėžio“ centras per pirmuosius du kėlinius surinko 15 taškų bei neleido klaipėdiečiams pabėgti – 41:36.
Trečiasis ketvirtis prasidėjo keturiais G. Masiulio taškais iš eilės. Dviženklę persvarą uostamiesčio krepšininkams sugrąžino tolimą metimą pataikęs Tomas Delininkaitis – 54:42.
„Švyturio“ arenoje susirinkusius sirgalius ant kojų pakėlė varžovui bloką išrašęs, o vėliau greitą ataką dėjimu baigęs G. Masiulis. Su šiuo dvitaškiu jis užfiksavo naują karjeros rezultatyvumo rekordą – 23 taškai.

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos „Neptūno“ persvara siekė tik 3 taškus (74:71), tačiau tuomet prabudo toliašaudė klaipėdiečių artilerija.
Per dviejų minučių laikotarpį T. Delininkaitis pataikė du tritaškius, o Osvaldo Olisevičiaus tolimas metimas vėl sugrąžino šeimininkams dviženklį pranašumą bei galutinai uždarė rungtynes – 84:73.
„Sunki ir darbinė pergalė, – po susitikimo sakė K. Maksvytis. – Rungtynės nebuvo gražios, bet džiaugiamės, kad išliekame kovoje dėl antrosios vietos. Jei iš blogo dalykų kažką paminėti, tai varžovų puolime atkovoti kamuoliai. Turėsime pertrauką, reikės į tai sureaguoti ir pagerinti.“
Šios dienos rungtynėse nežaidė Lorenzo Williamsas. Pėdos skausmus jaučiančiam įžaidėjui buvo suteiktas poilsis.
„Kažkiek ruošiamės atkrintamosioms, o Lorenzo yra patyręs žaidėjas. Jis turi pėdos uždegimą, tai nedidelė trauma. Bandome jam suteikti mažiau krūvių, kol galimybės tai leidžia“, – amerikiečio situaciją įvertino „Neptūno“ treneris.

Kitą susitikimą uostamiesčio krepšininkai žais gegužės 3-ąją, kuomet išvykoje susikaus su Prienų „Skycop“ krepšininkais.
„Neptūnas“: Gytis Masiulis 23 (10 atk. kam., 36 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 17 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Laimonas Kisielius 11, Jerai Grantas 10 (3 blk.).
„Nevėžis“: Adonte Parkeris 18, Nikita Balašovas 17, Zaidas Hearstas 16, Valdas Vasylius 10.