A. Gabalytė: apie laukiančias dvikovas su „Šiauliais“ bei „ Kibirkštimi-MRU“

2019.10.26

Klaipėdos „Neptūno“ moterų krepšinio komandos laukia įtemptos kelios dienos. Sekmadienį merginos važiuoja į Šiaulius, kur susitiks su šio miesto moterų komanda, o antradienį į Klaipėdą atvyksta Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ekipa.
Prieš pirmąją dvikovą Šiauliuose, tinklapis „bcneptunas.lt“ apžvelgia abu varžovus ir pateikia vyriausiosios trenerės Andros Gabalytės mintis apie sunkų pasiruošimą rungtynėms, bei apie artėjančių dviejų turų varžoves.
„Tikrai nėra lengva ruoštis rungtynėms, nes mes neturim pilnos sudėties šiai dienai, – apie sudėtingą pasiruošimą artėjančioms kovoms kalbėjo Andra Gabalytė. – Kelios žaidėjos yra traumuotos, kelios turi asmeninių reikalų, todėl tokie dalykai apsunkina pasiruošimą. Norisi greičiau įsivažiuoti į ritmą, bet niekaip nesigauna to padaryti. Esminis dalykas ir yra, kad mes niekaip nesusirenkam pilnos sudėties į treniruotes. Kiek turime žaidėjų, su tomis ir dirbame, o vėliau lauksime prisijungiant likusių“.
„Šiaulių“ krepšininkės dar nespėjo sužaisti rungtynių moterų lygoje, tačiau joms teko žaisti Baltijos čempionato rungtynėse, kur žaidė du susitikimus, kuriuos pralaimėjo. Sezono starte „Šiaulių“ ekipa dar ieško savo žaidimo ir tie du pralaimėjimai prieš Estijos komandas nieko nepasako apie tikrąjį jų pajėgumą.
„Aš jų žaidėjas tikrai žinau ir žaidimą teko stebėti, – apie „Šiaulių“ komandą kalbėjo Andra Gabalytė, – Tai yra pakankamai jauna komanda, o tokios komandos dažnai būna nenuspėjamos. Ruošiamės tam, kad reiks jas stabdyti greitose atakose ir manau, kad žaidimas gali būti agresyvus“.
Tuo tarpu Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ komanda jau spėjo sužaisti tiek Lietuvos moterų lygos rungtynes, tiek ir Baltijos moterų lygos čempionate. Vakar vilnietės vyko į Kauną, kur susitiko su šio miesto komanda ir iškovojo sunkią pergalę. Net neabejojama, kad Vilniaus komanda yra viena iš favoričių šiame sezone. Ši komanda turi daug Lietuvos krepšinyje pažįstamų veidų.
„Tikimės pasižiūrėti, ką sugebame mes, – apie artėjančią dvikovą su Vilniaus komanda šnekėjo A. Gabalytė. – Eisim, kovosim ir bandysim kiek galima daugiau pasimokyti iš tų rungtynių. Žinom, kad tai yra tikrai stipri komanda, kurios sudėtyje yra gerų gynėjų bei aukštaūgių“.