Geriausią karjeros savaitę sužaidęs G. Masiulis – „Betsafe-LKL“ savaitės MVP

2019.04.29

Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusią savaitę iškovojo dvi pergales ir dar labiau priartėjo prie antrosios vietos reguliariajame sezone, o esmine abiejų laimėjimų figūra tapo ekipos puolėjas Gytis Masiulis.
Karjeros rekordus gerinęs ir klaipėdiečius traukęs krašto puolėjas tapo naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės krepšininku – tai pirmas toks pripažinimas G. Masiulio karjeroje.
Savaitės vidurio rungtynėse su Utenos „Juventus“ G. Masiulis surinko 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus, tokiu būdu pasiekdamas geriausią asmeninį sezono rezultatą. Klaipėdiečiai tą mačą namuose laimėjo 101:87.
Tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai dar nebuvo geriausias krepšininko savaitės pasirodymas, mat po kelių dienų buvo pagerintas ne tik sezono, bet ir karjeros asmeninis rezultatas.
Sekmadienio mače su Kėdainių „Nevėžiu“ G. Masiulis pasižymėjo 23 taškais (asmeninis karjeros rekordas), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 36 naudingumo balus, pasiekdamas karjeros rekordą. Rungtynėse prieš kėdainiečius „Neptūnas“ triumfavo 86:76.
Per dvejas rungtynes rinkęs po 32,5 naudingumo balo G. Masiulis pagal šį rodiklį buvo nepralenkiamas ir užsitarnavo naudingiausio savaitės krepšininko vardą.

LKL.LT