Gynėjų vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ nugalėjo „Kuršius“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 87:77 (18:15, 18:20, 25:15, 26:27) nugalėjo Palangos „Kuršių“ komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „Kuršiai“, kurie greit įgijo 4 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ po Gabrieliaus Mažeikos tritaškio išsiveržė į priekį. Per likusį kėlinio laiką vyko atkakli kova, bet paskutinę sekunde Mažeika realizavo dvitaškį ir klaipėdiečiai įgijo 3 taškų pranašumą 18:15.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo įgijęs 5 taškų persvara, bet įpusėjus kėliniui „Kuršiai“ spurtu 2:8 išsiveržė į priekį. Likus žaisti dvi minutes „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo iki tol rekordinę 7 taškų persvara, bet Vidmanto Užkuraičio du tikslūs tolimi metimai sušvelnino skirtumą iki minimalaus 36:35.

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ išsiveržė į priekį. Vėliau Gediminas Leščiauskas pelnė 8 taškus paeiliui ir iniciavo spurtą, kuris leido „Neptūnui-Akvaservis“ 11 taškų persvara. Iki kėlinio pabaigos „Kuršiai“ buvo sumažinę atsilikimą iki 8 taškų, bet paskutinėje atakoje Matas Vaitkus realizavo tolimą metimą ir atstatė 11 taškų pranašumą 61:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 14 taškų, o likus žaisti tris minutes po Luko Kreišmonto tritaškio persvara išaugo iki 16 taškų. Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ atsilaikė prieš varžovų spaudimą ir šventė pergalę rezultatu 87:77.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 29, Gediminas Leščiauskas 18, Lukas Kreišmontas 16.

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 19, Laurynas Mikalauskas 16, Ernestas Jaškus 15.

Pasidalinti Facebook Pasidalinti Twitter