Ilgametį ryšį „Neptūnas“ užtvirtino sutarties pratęsimu su „Švyturys-Utenos alus“

2021.09.20

Tokios draugystės privalo gyvuoti ir tęstis – Klaipėdos „Neptūno“ klubas pratęsė sutartį su ilgamečiu rėmėju didžiausiu šalies aludariu „Švyturys-Utenos alus“.
„Džiaugiamės, jog sutartis pratęsta ir viltingai laukiame sėkmingo naujo sezono. Su „Neptūno“ komanda turime ilgametį, tvirtą ryšį – į rėmėjų gretas įsiliejome dar 2008 metais, todėl matėme šio klubo augimą, tobulėjimą, daugybę pergalių ir pastangas, siekiant kiekvienos iš jų. Tokios draugystės privalo gyvuoti ir tęstis. Be to, mus sieja solidarumas uostamiesčiui: norime atskleisti miesto potencialą, suteikti daugiau galimybių jauniems talentams, drauge garsinti Klaipėdą ir jos pergales “, – džiaugėsi „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.
„Esame laimingi ir labai vertiname tai, kad ilgametis partneris tiki mūsų klubu ir yra su mumis ne tik pergalingu metu, bet ir tada, kai mums sunkus laikotarpis, – apie ištikimiausius partnerius sako Sigitas Ambrazevičius. – Dirbsime dar labiau, kad pateisintume šį didelį pasitikėjimą.“
„Švyturys-Utenos alus“ yra vienas didžiausių sporto, kultūros ir meno rėmėjų Lietuvoje. Bendrovė sportininkus finansiškai aktyviai remia jau daugiau nei 20 metų ir tam yra skyrusi per 8 milijonus eurų.
Ilgametei partnerystei plėtoti nepakišo kojos nei pandemijos laikotarpis, nei prarastos aukštos pozicijos „Betsafe-LKL“ čempionato turnyrinėje lentelėje. Svarbiausia kartu žengti viena kryptimi ir tikėti bendradarbiavimo prasme ir svarba.
„Pirmiausia, mus ir komandą sieja ta pati gimtinė – Klaipėda. Šiam kraštui jaučiame prielankumą ir esame ištikimi palaikytojai. Ilgus metus remdami sportą, žinome, kiek daug kiekvieno miesto bendruomenei reiškia jos sportininkų pasiekimai, todėl stengiamės nenuvilti tiek pačių atletų, tiek jų sirgalių. Be to, tikime ir linkime, kad naujame „Betsafe-LKL“ se-zone „Neptūnas“ atkovos prarastas pozicijas, tačiau tam, žinoma, visai komandai ir klubui būtina pagalba, parama, palaikymas, idant Lietuvos arenose šiemet lydėtų sėkmė ir pergalės“, – apie rėmimą kalbėjo Rolandas Viršilas.
Per laikotarpį, kuomet „Neptūną“ remia „Švyturys-Utenos alus“, buvo iškovota skambių pergalių Lietuvos krepšinio lygoje bei Eurolygoje.
„Klaipėdos ekipai linkime atsitiesti ir savo jėgas bei įdirbį pergalingai pademonstruoti tiek „Betsafe-LKL“ kovose, tiek didžiuosiuose Europos turnyruose“, – linkėjo R. Viršilas
2021/2022 metų „Betsafe-LKL“ sezone „Neptūno“ vadovai komandai kelia aukštus tikslus: bus siekiama tapti TOP 4 komanda šalies čempionato turnyrinėje lentelėje bei susigrąžinti galimybę žaisti Europos turnyruose.