J.Žužos debiutas vyriausiojo „Neptūno“ trenerio kėdėje pažymėtas rekordais

2020.02.08

Naujojo Klaipėdos „Neptūno“ (12-9) vyriausiojo trenerio Juricos Žužos debiutas už uostamiesčio ekipos vairo baigėsi skambia pergale. „Švyturio“ arenoje susirinkusių sirgalių palaikomi klaipėdiečiai 115:89 (21:23, 33:20, 26:30, 32:16) pranoko lentelės kaimynus Utenos „Juventus“ (13-9) krepšininkus.
Pergalingame mače „Neptūnas“ ne tik užfiksavo šio sezono klubo pataikytų tritaškių rekordą, realizavę 16 tritaškių iš 27 (59 proc.), bet ir pelnę 115 taškų nubrėžė naują šio sezono „Betsafe–LKL“ rekordą.
Užsivedę klaipėdiečiai bėgti ėmė antrajame kėlinyje, per kurį surinko net 33 taškus. Mėlynai balti vien per pirmuosius du kėlinius pataikė 7 tritaškius iš 10 bei pelnę 54 taškus į ilgąją pertrauką nusinešė dviženklį pranašumą 54:43.
Lemiamą spurtą „Neptūnas“ atliko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai Žygimanto Janavičiaus vedama uostamiesčio ekipa pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo solidų 18 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.
Rungtynių pabaigoje į aikštelę žengė ir jaunasis Tadas Pažėra. Andre Williamsonas pelnė dvitaškį su Žygimanto Skučo pražanga, taip pakartojęs geriausią šio sezono „Betsafe–LKL“ rezultatą, o po kelių akimirkų tritaškį smeigęs Osvaldas Olisevičius užfiksavo naują rekordą.
Artėjantį antradienį klaipėdiečiai žais atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynes. „Švyturio“ arenoje Juricos Žužos auklėtiniai dvikovoje su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ mėgins apginti išvykoje įgytą 3 taškų pranašumą.
„Neptūnas“: Deividas Gailius 22 (4/8 trit.), Žygimantas Janavičius 19 (8 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 17 (3/4 trit., 26 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 15 (3/3 trit.), Gytis Masiulis 12 (2/2 trit.).
„Juventus“: Bryantas Crawfordas 21, Norbertas Giga 15, Gytis Radzevičius 12.