K. Maksvytis po pergalės prieš „Skycop“: „Pasiteisino planas ir agresyvi gynyba“

2018.10.07

Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį namuose 92:67 patiesė Prienų „Skycop“ krepšininkus. Tai buvo paskutinė repeticija prieš prasidedantį FIBA Čempionų lygos sezoną.
Uostamiesčio ekipos strategas Kazys Maksvytis džiaugėsi iškovota pergale bei jau žvalgosi į artėjančią dvikovą Bolonijoje. Jau trečiadienį „Neptūnas“ stos į kovą prieš „Segafredo Virtus“ komandą.
„Džiaugiamės pergale, pasiteisino planas ir agresyvi gynyba, – po pergalės prieš „Skycop“ sakė K. Maksvytis. – Palaikėme aukštą tempą, jei pirmoje pusėje kažkas nepavykdavo ir mus nubausdavo lengvais taškais, tai antroje pusėje tai davė savų vaisių.“
– Kas nutiko pirmajame kėlinyje?
– Trūko agresijos. Prienai dažnai gerai pradeda rungtynes. Akcentavome, kad negalime atiduoti persvaros. Norėjome greit ją panaikinti, bet varžovai sumaniai tuo pasinaudojo. Gerai įsijungė suolo žaidėjai. Pradžioje davėme žaisti tiems, kurie žaidė geriausiai, o rungtynes gerai užbaigė jau visi.
– Kaip pavyko spurtuoti trečiajame ketvirtyje?
– Gerai baigėme antrąjį kėlinį, prasižengėme tuomet, kada reikėjo. Bėgome, varžovai vijosi, o mums atsivėrė keliai puolime.
– Kas lėmė gerą kovą dėl atšokusių kamuolių?
– Mes rizikavome, tačiau pirmoje mačo pusėje tai nepasiteisino. Antroje dalyje mūsų agresyvi gynyba ir rizika davė vaisių. Susirinkome kamuolius, perėmė juos bei pelnėme daug taškų.
– Kokį įspūdį paliko atsarginių žaidėjų indėlis?
– Mes nesame kelių žmonių komanda. Mes gal nesame kažkokios žvaigždės, bet turime lygiaverčią komandą. Žaidėjai vienas kitą gerai papildo. Dar tik sezono pradžia, tad ieškome, su kuo geriausia pradėti rungtynes bei su kuo geriau jas užbaigti.
– Kokios mintys prieš FIBA Čempionų lygos startą?
– Nuotaikos geros, nes šiandien laimėjome svarbias rungtynes. Pasidarėme kažkokias išvadas. Apie būsimą varžovą daug informacijos neturime, jie sužaidė kelias geras draugiškas rungtynes, o oficialų čempionatą pradeda tik šiandien. Analizė bus, bet ji nebus pilnavertė. Esame pasiruošę, esame sveiki, tad bandysime laimėti.