KĄ RENALDAS SEIBUTIS PATARĖ RINKTINĖS DEBIUTANTUI EDGARUI ŽELIONIUI?

2018.02.19

Į Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklą Palangoje atvykęs Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis pabrėžė, kad jam – didelė garbė kovoti už Lietuvą.
„Čia visada geros emocijos, kitokios ir negalėtų būti“, – akcentavo neptūnietis.
R. Seibutis su Lietuvos rinktine yra iškovojęs net 3 medalius. 2010 m. R. Seibutis iškovojo planetos pirmenybių bronzą, o 2013 ir 2015 m. džiaugėsi Europos čempionato sidabru, tad nenuostabu, kad šio patyrusio rinktinės senbuvio, prieš atvykstant į Palangą, patarimų klausė Lietuvos rinktinės debiutantas, kitas „Neptūno” žaidėjas Edgaras Želionis.
„Kai sužinojau, kad jis pateko į rinktinę, pasveikinau komandos draugą. Pamenu save, kai pirmą kartą teko važiuoti į rinktinės stovyklą. Pamenu tą jausmą. Džiaugiuosi dėl savo komandos draugo ir linkiu tik sėkmės. Visi čia atvažiuojame vieno tikslo – kuo geriau ginti savo Tėvynės garbę“, – teigė R. Seibutis.

Jis prasitarė ir tai, kad vakar vakare jam skambino E. Želionis ir klausinėjo apie rinktinę.
„Vakar skambino labai susijaudinęs ir klausė, ką pasiimti, ko nepasiimti, ką daryti. Nuoširdžiai pasakiau, ką žinojau, ką jaučiau ir nieko tokio daugiau nėra. Labai teigiamai reaguoju, kai žmonės taip nuoširdžiai išgyvena“, – sakė R. Seibutis.
Pats E. Želionis šypsodamasis prasitarė, kad prieš atvykdamas į rinktinės stovyklą Palangoje klausė Renaldo Seibučio patarimo, ką pasiimti.
„Klausiau, ką pasiimti, ką rinktinėje duos. Sakė, kad pasiimčiau kedus, gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi“, – atskleidė E. Želionis.

Jis džiaugiasi, kad Klaipėdos „Neptūno“ ekipos treneris Kazys Maksvytis juo pasitiki, suteikia daug žaidybinio laiko ir tai duoda vaisių – jis yra vienas iš svarbiausių Klaipėdos ekipos žaidėjų.
„Na, galbūt tai yra dėl to, jog keli žaidėjai išvyko. Vaidmuo komandoje nepasikeitė, bet tiesiog žaidžiu daugiau minučių“, – kalbėjo E. Želionis.
Pasiteiravus, kaip praleido kelias laisvas dienas, kurios neptūniečiams atsirado dėl to, jog nepateko į SIL-Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto varžybas. E. Želionis atsakė: „Niekur nebuvau išvykęs, dirbau, gydžiausi mažas traumas. Apsigydžiau čiurną, nugarą, kad būčiau geriau pasiruošęs rinktinei“, – teigė E. Želionis.
Lietuvos rinktinė ruošiasi atrankos į pasaulio čempionatą rungtynėms – vasario 23 dieną (penktadienį) Dainiaus Adomaičio kariauna susitiks su Vengrija, o vasario 26 dieną (pirmadienį) – su Kosovu. Abu šio FIBA lango susitikimus lietuviai žais Klaipėdos „Švyturio” arenoje. Abiejų rungtynių pradžia – 19.30 val.