Karjeros rungtynes sužaidusi Dominyka Paliulytė atvedė „Neptūną“ į trečiąją pergalę Baltijos moterų lygoje

2021.10.24

Dominykos Paliulytės benefisas atvedė Klaipėdos „Neptūno“ į dar vieną pergalę Baltijos moterų lygos rungtynėse, kai buvo iškovota pergalė prieš Talino „TalTech-NORDAID“ ekipą rezultatu 102:64 (18:15, 20:15, 29:15, 35:19).
Puikiai rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ sužaidus 7 pirmojo kėlinio minutes turėjo 9 taškų persvarą (15:6). Visgi viešnioms iš Talino didelį deficitą pavyko sumažinti akimirksiu. Tris tritaškius iš eilės pataikiusios „TalTech“ snaiperės surengė 9:1 spurtą, o Klaipėdos ekipos pranašumas tapo minimalus. Prieš besibaigiant ketvirčiui, Dominyka Paliulytė praskrodė varžovių gynybą ir pelnė du taškus (18:15).
Pirmąsias kelias minutes antrajame kėlinyje vyko atkakli ir įninrtinga kova. Ekipa iš Estijos vis lipo ant kulnų klaipėdietėms. Vis dėlto ketvirčiui įpusėjus, „Neptūnas“ pradėjo įrodinėti pranašumą ir tolti nuo varžovių. Ligitos Tamutytės ir Dominykos Paliulytės dueto nepristabęs „TalTech“ po truputį krito į duobę.
Pirmoje rungtynių dalyje Andros gabalytės auklėtinės puikiai išnaudojo greitąjį puolimą, kuriame pelnė 8 taškus, kai varžovės nesurinko nei vieno.
Taip pat Klaipėdos ekipa pagirtinai dalinosi kamuoliu – atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.
Po ilgosios petraukos, kaip jau įprasta „Neptūnui“ šiame sezone, buvo sužaistas puikus trečiasis ketvirtis. Klaipėdos ekipos puolimo mašina puikiai veikė ir varė varžoves į neviltį. Pelniusios 27 taškus klaipėdietės kėlinį laimėjo 12 taškų.
Jei po trijų ketvirčių Talino ekipa dar turėjo vilčių pasivyti varžoves, tai tie užmojai dingo ketvirtajam kėliniui įpusėjus. Liepsnojanti Dominyka Paliulytė didino atotrūkį, o po jos taiklaus tritaškio, komandas skyrė triuškinantis – 36 taškų skirtumas (87:51).
Klaipėdos „Neptūnas“: Dominyka Paliulytė 28 (6 atk.kam), Ligita Tamutytė 19, Savannah Plentovich 17 (6 atk.kam), Agnė Černeckytė 13, Maisa Pereira Dias 10 (7 atk.kam), Dalia Donskichytė 8 (11 rez.perd, 4 per. kam).
Talino „TalTech/NORDAID“: Marie Annete Sepp 21, Sofia Kosareva 16.