Kasdienės draudimo paslaugos įsigijimas – parama „Neptūnui“

2018.11.09

Klaipėdos „Neptūnas“ pristato naujovę – dabar prie komandos gerovės gali prisidėti kiekvienas draudimo paslaugų vartotojas.
Klubas ir prekės ženklą „draudimas.lt“ valdanti Aon Baltic, UADBB bendrovė sumanė ilgalaikę akciją. Nuo šiol visi uostamiesčio komandos sirgaliai kasdienius draudimo produktus galės įsigyti „draudimas.lt“ skaičiuoklėje, kuri yra integruota „Neptūno“ internetinėje svetainėje, o nuo kiekvieno per šią skaičiuoklę įsigyto draudimo poliso „Aon Baltic“ skirs 4 eurus krepšinio komandos paramai.
„Aon bendrovė visame pasaulyje bendradarbiauja su stipriausiomis sporto komandomis. Turbūt visi žinote apie „Aon“ ir Anglijos futbolo klubo „Manchester United“ draugystę, kai mūsų logotipas puikavosi net ant komandos marškinėlių, – pasakojo „Aon Baltic“ Klaipėdos skyriaus vadovas Vaidotas Dužinas. – Mūsų draugystė su „Neptūno“ krepšinio klubu tęsiasi jau ne vienerius metus, todėl su komandos administracija ilgai galvojome ir sumanėme šią ilgalaikę akciją, kuri prie komandos gerovės skatina prisidėti visus komandą mylinčius sirgalius.“
2018 metai šiai draudimo bendrovei yra labai ypatingi, nes buvo įsigyta „Balto link“ brokerių bendrovė, Lietuvoje valdanti prekės ženklą „draudimas.lt“. Taip oranžinis „draudimas.lt“ šuniukas tapo ne tik „Aon“ bendrovės dalimi, bet ir „Neptūno“ komandos sirgaliumi.
„Labai džiaugiamės šia akcija ir partnerių suteikta galimybe kiekvienam prisidėti prie komandos gerbūvio, – apie naują akciją kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – 4 eurai neatrodo labai didelė suma, tačiau jei visi komandos fanai savo draudimo produktus pirktų šioje platformoje, per metus gali gautis ir dešimtys tūkstančių eurų siekianti parama.“
Peržiūrėti draudimo pasiūlymus ir išsirinkti jums tinkamiausią variantą galima čia.