Kazys Maksvytis po pergalės prieš „Lietuvos rytą“: „Žaidėme susitelkę ir nusipelnėme šios pergalės“ (video)

2018.03.18

Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po įspūdingos pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate Vilniuje prieš „Lietuvos rytą“ (99:86) gyrė savo auklėtinius už puikią kovą, atsidavimą ir susitelkimą.
„Turėjome sunkias rungtynes Prancūzijoje ir ten žaidėme taip pat gerai, kaip ir čia. Tik ten gerai rungtyniavome 36 minutes, o čia – visas 40. Turėjome visokių emocijų ir nusipelnėme pergalės. Dar vakar žaidėjai nebuvo šviežūs, bet viena naktis mums padėjo atsistatyti. Nesame labai jauna komanda, bet laiko užteko. Mes labai esame priklausomi nuo Simo Galdiko ir Edgaro Želionio. Kažkiek juos kompensuoja Mindaugas Kačinas, bet kai jie nesusirenka pražangų ir mačo pabaigoje yra aikštelėje, mes galime žaisti. Simas stebuklų nepadaro, bet žaidžia stabiliai, klauso nurodymų. Šiandien, kai E. Želionis gavo greitą antrą pražangą, buvau išsigandęs, bet po to jis sugebėjo gintis švariai. Puolime žaidžia tikrai puikiai, o gynyboje – galėtų pasitempti. Džiaugiuosi dėl jo.Džiaugiuosi, kad šįvakar žaidėjai susikoncentravo. Kai kas yra žaidęs „Lietuvos ryte“. Galbūt kažkas norėtų žaisti šioje komandoje. Ambicijų niekam netrūko ir štai turime teigiamą rezultatą“, – akcentavo K. Maksvytis.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr. treneris Rimas Kurtinaitis po rungtynių sakė: “Noriu pasveikinti „Neptūną“ su gražia ir pelnyta pergale. Šiandien jie mus pranoko visais komponentais. Ženkliai dominavo ir to pasekoje mes pralaimėjome. Mums šįkart trūko kovingumo. „Neptūnas“ šįkart labiau norėjo pergalės.“