Kazys Maksvytis prieš mūšį Klaipėdoje: „Tikiu savo komanda. Eisime kovoti tik dėl pergalės“

2018.05.18

Šeštadienį nuo 17 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ kils į trečiąjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio mūšį.
Ketvirtfinalio serijoje yra kovojama iki trijų pergalių ir kol kas rezultatas yra lygus – 1:1.
Pirmąją ketvirtfinalio dvikovą, vykusią gegužės 11 dieną Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo 91:81, tačiau gegužės 14 dieną Pasvalyje „Pieno žvaigždės“ atsirevanšavo 92:87.
„Pasvalyje ilgai pirmavome, tačiau mums koją ketvirtajame kėlinyje pakišo klaidos ir tai, kad po penktąją pražangą užsidirbo mūsų aukštaūgiai – Simas Galdikas, Edgaras Želionis ir Laimonas Kisielius. Be to, juk pirmajame kėlinyje kojos traumą patyrė ir į aikštę nebegrįžo Jerry Johnsonas. Jam įtariamas šlaunies raumens patempimas, gali būti, kad jis trečiose ketvirtfinali serijos rungtynėse mums negalės padėti“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Nepaisant visų sunkumų, K. Maksvytis tiki, kad jo komanda yra verta ir pajėgi prasibrauti į LKL pusfinalį ir tęsti kovą dėl medalių.
„Pralaimėjome Pasvalyje, tačiau tai nėra tragedija. Serija tęsiasi. Vis dar turime aikštės pranašumą ir tą privalome išnaudoti. Tikiu komanda. Eisime kovoti tik dėl pergalės. Kitų minčių negali būti. Žaisti Klaipėdoje, kai palaiko tūkstantinė savų sirgalių armija – vienas malonumas. Privalome jiems už šiltą palaikymą atsidėkoti geru žaidimu“, – savo žaidėjams bandė paaiškinti Klaipėdos ekipos treneris.
Tik šiltais žodžiais apie mėlynai baltus krepšinio sirgalius atsiliepė ir „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas.
„Mes visada jaučiame jų užnugarį ir tai mus papildomai motyvuoja. Tikiu, kad visi kartu galime įveikti ir didžiausius sunkumus. Kviečiu visus šeštadienį 17 val. ateiti į „Neptūno“ rungtynes ir sukelti tikrą audrą. Tegul pasvaliečiai pajaučia, ką reikškia banguojanti ir šėlstanti sirgalių jūra“, – kalbėjo S. Galdikas.
Bilietus į „Neptūno“ rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA.