Kazys Maksvytis prieš ketvirtfinalio mūšį: „Privalome susikoncentruoti ir kautis 100 procentų savo galimybių“

2018.05.10

Jau šįvakar nuo 18.50 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ kils į pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio mūšį.
Ketvirtfinalio serijoje yra kovojama iki trijų pergalių, tad „Neptūnas“, reguliariajame čempionate užėmęs trečiąją vietą, turi aikštės pranašumą.
„Seriją pradėti namuose yra gerai. Tai – tarsi psichologinis pranašumas. Kita vertus, mums yra uždėta, nors ir nedidelio, tačiau favorito etiketė. Varžovams nuo to tik geriau, kadangi jų niekas nesmerks, jei ir pralaimės. Mus gali slėgti įtampa, tačiau dirbame, ruošiamės ir tikimės didelio savų žiūrovų palaikymo. Jų užnugaris ir palaikymas – labai svarbus“, – kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Jis pabrėžė, kad „Pieno žvaigždžių“ ekipa – yra nenuspėjama ir labai pavojinga.
„Tai jauna komanda, turinti daug legionierių. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai yra sunkiai nuspėjami, tad kiekvienose rungtynėse gali „iššauti“ vis kitas žaidėjas. Mums nuo to ruoštis rungtynėms – tik sunkiau. Ketvirtfinalis – pavojingas etapas. Tačiau sąlygos abiem komandom – vienodos. Jei norime tęsti kovą dėl medalių, privalome susikoncentruoti šiai serijai ir žaisti 100 procentų savo galimybių. Suprantame, jei nežaisime 100 procentų taip, kaip galime ir mokame, varžovai mus gali nubausti“, – tokią filosofiją prieš šią seriją Klaipėdos krepšininkams į galvas bandė įkalti K. Maksvytis.

„Visi žinome, kad šis reguliarusis sezonas mums buvo labai sunkus, teko daug ko patirti: ir netekčių, ir finansinių sunkumų, tačiau atsitiesėme ir išlikome konkurencingi. Labai tikiuosi, kad užteks jėgų ir lemiamoms čempionato kovoms. Stengsimės kautis ir nenuvilti savų sirgalių. Susitelkime visi kartu ir kilkime į ketvirtfinalio mūšį. Visi norime kuo geriau reprezentuoti Klaipėdos vardą“, – ragino „Neptūno“ treneris.
Antrosios „Neptūno“ ir „Pieno žvaigždžių“ ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks gegužės 14 dieną (pirmadienį) Pasvalyje, trečiosios – gegužės 19 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje.
Jei reikės ketvirtųjų ir penktųjų serijos rungtynių, jos atitinkamai vyks gegužės 22 dieną (antradienį) ir 24 dieną (ketvirtadienį).
Bilietus į „Neptūno“ namų rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA.