KAZYS MAKSVYTIS: „ŠĮVAKAR BANDYSIME PRATĘSTI PERGALIŲ SERIJĄ“

2018.01.09

Šįvakar nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ kils į FIBA Čempionų lygos dvikovą su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkais.
Rungtynes tiesiogiai iš Klaipėdos nuo 19 val. transliuos LRT Kultūros kanalas.
Šių rungtynių pergalės svarbą akcentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
„Vokiečiai žengia vienu laipteliu aukščiau, tad pergalė mums labai reikalinga. Ji galėtų net užtikrinti kelialapį į kitą FIBA Čempionų lygos turnyro etapą“, – teigė  treneris.
„Neptūnas“ su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais FIBA Čempionų lygos turnyro B grupėje žengia trečias, o „MHP Riesen“ su 7 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užima antrąją vietą.
„Meluočiau, jei sakyčiau, kad mes esame geriausios sportinės formos. Juk į komandą įsiliejo du naujokai – Vytautas Šulskis ir Brandonas Fieldsas. Vytautas jau debiutavo rungtynėse su „Šiauliais“, o amerikiečio debiutas turėtų įvykti šįvakar. Tačiau visi žinome, kad naujokams pademonstruoti tikrąjį savo pajėgumą ir įsilieti į komandą reikia laiko. Be to, nėra aišku, ar šiose rungtynėse dėl kelio traumos mums galės padėti Laimonas Kisielius. Taigi, teks verstis daugiau jaunimu. Jaunimas rodo didelį norą, tačiau jiems kautis su atletiškaisiais vokiečiais gali būti sunku. Nepaisant visko, bandysime pasiekti pergalę. Juk Klaipėdoje šį sezoną nepralaimėjome nė vienerių rungtynių. Bandysime pratęsti šią pergalių seriją“, – pabrėžė K. Maksvytis.
„Neptūnas“, įskaitant „Betsafe-LKL“ čempionatą ir FIBA Čempionų lygos turnyrą, „Švyturio” arenoje iškovojo visas 13 pergalių.
Mieli Vakarų Lietuvos ir visos mūsų šalies krepšinio sirgaliai, atvykite į šio vakaro „Neptūno“ ir „MHP Riesen“ rungtynes ir palaikykite Klaipėdos „Neptūną“. Juk neptūniečiai FIBA Čempionų lygos turnyre gina ne tik Klaipėdos, bet ir visos mūsų šalies garbę.
„Susitelkę it vienas tvirtas kumštis kovokime už Vakarų Lietuvą. Parodykime svečiams iš Vokietijos, jog čia – „Audringi Vakarai“, kur visi krepšinio sirgaliai vieningai gina „Neptūno“ namų tvirtovę“, – ragino neptūniečiai.
Pirmąją šio sezono tarpusavio dvikovą, vykusią 2017 metų spalio 24 dieną Vokietijoje, „MHP Riesen“ laimėjo rezultatu 95:83. „Neptūnas“ Klaipėdoje sieks revanšo.

Tėveliai su vaikais yra kviečiami rinktis nuo 18 val. Vaikus užims ir linksmins „Linksmas lagaminas“ ir jo animatoriai.
„Linksmas lagaminas“ – vaikų švenčių organizatoriai Klaipėdoje ir Kaune.
Ateikite į „Neptūno” rungtynes su šeimomis, vaikais ir visi kartu smagiai praleiskite laiką.