Kazys Maksvytis: „Žaidėjų netektys gali dar labiau sutelkti „Lietuvos rytą“

2018.04.21

Sekmadienį Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai kils į principinį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mūšį su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Dvikovos „Švyturio“ arenoje pradžia – 17 val. Rungtynes pristato „Šalna“. Tai didžiausia specializuota buitinės ir pramoninės šaldymo technikos ir oro kondicionavimo įrangos parduotuvė Lietuvoje.
Tai, kad klaipėdiečiai gali įveikti „Lietuvos ryto“ ekipą, šį sezoną buvo įrodyta jau du kartus: Klaipėdoje – 81:76 ir Vilniuje – 99:86.
Būtent „Neptūnas“ nutraukė įspūdingą 13 iš eilės „Lietuvos ryto“ pergalių seriją. „Lietuvos rytas“ iki susitikimo su „Neptūnu“ pralaimėjimo kartėlio nebuvo pajautęs lygiai 4 mėnesius.
„Lietuvos ryto“ krepšininkai yra stiprūs, propaguoja agresyvų krepšinį. Vilniečiai, nors ir dėl traumų kuriam laikui neteko dviejų savo komandos žaidėjų – Jimmy Barono ir Arno Butkevičiaus, tačiau turi dar dešimt panašaus pajėgumo krepšininkų ir yra dvikovos favoritai. Juk dažnai būna taip, kad dėl traumos iškritus komandos draugams, labiau susitelkia kiti krepšininkai. Kai yra mažesnė rotacija, tada žaidėjai nejaučia papildomos įtampos dėl konkurencijos ir labiau įsilieja į žaidimą. Galima sakyti, kad pajaučia didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Tų žaidėjų netektys gali tik dar labiau sutelkti „Lietuvos rytą“, – garsiai mąstė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

„Reikia pamiršti kas buvo. Kiekvienos rungtynės – nauja istorija. Mums įdomu pasitikrinti savo jėgas, nes namuose jau seniai bežaidėme su tokio pajėgumo komanda. Kaip bebūtų, rankų nuleisti nežadame ir bandysime kautis dėl pergalės“, – sakė K. Maksvytis.
Jei „Neptūnas“ (23 pergalės, 9 pralaimėjimai, 3 vieta) namuose įveiktų „Lietuvos rytą“ (26 pergalės, 6 pralaimėjimai, 2 vieta), tada dar išsaugotų viltis pakovoti dėl antrosios „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės vietos.
LKL šį sekmadienį švęs 25 metų jubiliejų. Šventės akcentu taps minėtos rungtynės Klaipėdoje, tad į rungtynes atėjusių sirgalių laukia daug prizų ir siurprizų.
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA.