Ketvirtojo kėlinio pradžioje subyrėjęs „Neptūnas“ patyrė pralaimėjimą Šiauliuose

2021.01.30

Turnyrinės lentelės kaimynių dvikovoje Klaipėdos „Neptūnas” patyrė pralaimėjimą prieš Šiaulių „Šiaulius” 78:70 (19:22, 9:17, 19:18, 24:20).
Rungtynės prasidėjo abiejų komandų greitu, dinamišku ir gražiu žaidimu. Viso ketvirčio metu komandos keitėsi taikliais metimais, o pirmaujanti komanda greitai prarasdavo turimą pranašumą ir viskas apsiversdavo aukštyn kojomis. Šiaulietėms pirmaujant 17:13, Andros Gabalytės auklėtinės prieš pirmojo ketvirčio pabaigą surengė 9:2 spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai (22:19).
Antrojo kėlinio pradžia buvo labai panaši į pirmojo, komandos ir vėl keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus ketvirčiui pradėjo dominuoti gynyba. Komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet vis dėlto šiaulietės sugebėjo geriau užbaigti kėlinį. Identišką spurtą 9:2, kaip ir Klaipėdos komanda pirmojo ketvirčio pabaigoje, surengusios saulės miesto krepšininkės prieš ilgąją pertrauką įgijo 5 taškų persvarą (31:36).
Po ilgosios pertraukos šeiminikės pradėjo didinti savo turimą persvarą. Vienu metu pastarosios pirmavo net 9-iais taškais, tačiau klaipėdietės ginklų nesudėjo ir prieš ketvirtąjį ketvirtį aptirpdė deficitą ir netgi laimėjo kėlinį 1 taškų (50:54).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnui” niekaip nepavyko suregzti sėkmingų atakų, o to priežastimi buvo gera Šiaulių komandos gynyba. Savo ruožtu šiaulietės puikiai darbavosi puolime ir didino atotrūkį. 15-ios taškų pranašumą turėjusios šeimininkės, likus žaisti tris minutes iki rungtynių pabaigos nustojo žaisti ir leido klaipėdietėms grįžti į rungtynes, bet skirtumas ir laiko stoka buvo faktoriai neleidę sukelti intrigos rungtynių pabaigoje.
Klaipėdos Neptūnas” : Dalia Donskichytė 23, Agnė Černeckytė 13, Ligita Tamutytė 12.
Šiaulių Šiauliai”: Jacqueline Benitez 22, Davida Dale 15, Savannah Plentovich 12, Goda Kuzminskytė 11.