Klaipėdoje nuvilnijo „Neptūno“ sezono atidarymo šventė

2019.08.26

Sekmadienį „Švyturio“ arenoje įvyko naujojo sezono atidarymo šventė, kurios metu buvo ne tik pristatyta naujai suburta „Neptūno“ ekipa, bet ir klubo dubleriai bei Klaipėdos universiteto „Leaderdance“ šokėjos.

Šventėje netrūko pramogų bei partnerių įsteigtų prizų. Šventės dalyviai turėjo progą paskanauti specialiai šiam renginiui paruoštų „Mannol“ sulčių, paragauti „Neptūno duonos“, apžiūrėti „Toyota“ automobilius ir nemokamai apsikirpti. Daug dėmesio sulaukė ir naujoji „Balticum“ rungtis – maršrutizatorių mėtymas į krepšį bei jau tradiciniu tampantis „Vakarų laivų gamyklos“ žaidimas – metimas nuo vidurio aikštės išmaniajam laikrodžiui laimėti.
Renginyje taip pat buvo pristatytas naujas klubo partneris – „Technorama“.
Pristatyme lankėsi ir policijos atstovai, kurie pademonstravo savo darbo subtilybes, greitosios pagalbos ekipažas mokė pirmosios pagalbos pradmenų, o Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-osios rinktinė paruošė specialią estafetę, kurią išbandė ir krepšininkai.

Po smagių estafečių ir kitų pramogų, renginio veiksmas persikėlė į areną, kur pirmiausia buvo pristatytos „Neptūną“ visose namų rungtynėse palaikančios „Leaderdance“ šokėjos. Tuomet sekė labai aktyvi „Impuls“ treniruotė, kurios metu zumbos judesiais stebino Tadas Sedekerskis bei Tadas Pažėra.

Po treniruotės buvo pristatyta naujoji „Neptūno-Akvaservis“ komanda, kurios atstovai atsakinėjo į šmaikščius vedėjo klausimus bei pažadėjo sirgaliams siekti kuo aukštesnių rezultatų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
„Neptūno“ žaidėjai ir trenerių štabo nariai taip pat sulaukė įvairių gerbėjų klausimų bei pasižadėjo kiekvienose rungtynėse kovoti bei stengtis tapti vis geresniais. Komandos pristatymo metu buvo atskleisti ir krepšininkų marškinėlių numeriai. Šventėje trūko tik įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus, kuris su Lietuvos rinktine tęsia pasiruošimą Pasaulio čempionatui Kinijoje.

Renginio kulminacija tapo draugiškos rungtynės tarp Tomo Rinkevičiaus ir Tomo Gaidamavičiaus ekipų.
„Neptūno“ vyr. trenerio ekipą sudarė: Andre Williamsonas, Darrinas Dorsey, Petras Piekus, Deividas Rasys, Tadas Sedekerskis, Gytis Masiulis, Džiugas Slavinskas, Klaidas Metrikis, Matas Vaitkus ir Vytautas Šarakauskas.
Tuo metu „Neptūno-Akvaservis“ stratego komandą sudarė Deividas Gailius, Tomas Delininkaitis, Aidas Einikis, Osvaldas Olisevičius, Tadas Pažėra, Nojus Mineikis, Dovydas Romančenko, Lukas Kreišmontas ir Herkus Kumpys.
Mačui teisėjavo „Neptūno“ trenerių štabo nariai Jurica Žuža ir Sandis Buškevicas.

Rungtynėse komandos žaidė 4 kėlinius po 5 minutes su įvairias patobulinimais. Pirmąjį kėlinį komandos negalėjo varytis kamuolio, antrajame galimybę pasireikšti turėjo abiejų ekipų snaiperiai – skaitėsi tik tritaškiai metimai. Trečiasis kėlinys sukėlė juoko bangą arenoje, nes visi metimai į krepšį buvo atliekami tik „bobute“. Ketvirtajame kėlinyje visa atmosfera surimtėjo – buvo žaidžiamas tikras krepšinis, kurio metu Gytis Masiulis ir Džiugas Slavinskas džiugino sirgalius ir efektingais dėjimais.
Šventines rungtynes rezultatu 52:47 laimėjo Tomo Rinkevičiaus vadovaujama ekipa.
„Neptūno“ ekipa tęs pasiruošimą sezonui – rugsėjo 7-8 dienomis klaipėdiečiai „Švyturio“ arenoje dalyvaus kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre, o iki tol uostamiesčio krepšininkai sužais dar dvejas draugiškas rungtynes už uždarų durų.