Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje – finišo tiesioji

2019.04.05

Klaipėdos krepšinio mėgėjų „Urbovitos lyga“ pasiekė finišo tiesiąją. Nuo 2018 metų rugsėjo mėnesio prasidėjusiose krepšinio varžybose 20 komandų varžėsi  dviejų meistriškumų: „Valgyksveikai.lt“ ir „Inter Cars“ taurėse.
Jau šį penktadienį (2019-04-05) kviečiame visus į „Inter Cars“ taurės finalus:
„Daikra“ – „Reborda“ (Rungtynės dėl 3 vietos, 18.30 val.)
„Daikra“ komanda buvo reguliaraus sezono nugalėtoja, tačiau traumoms praretinus gretas ekipa po itin atkaklios kovos pralaimėjo pusfinalio serijoje 2-1 ir turės kautis dėl prizinės vietos.
Šią komandą treniruoja žinoma krepšininkė Andra Gabalytė, o jai atstovauja ir Klaipėdos „Neptūno“ kineziterapeutas Martynas Macas.
„Reborda“ komandos stiprybė – gera gynyba ir komandinis puolimas, tačiau ketvirtfinalyje 2-0 eliminavę vieną iš turnyro lyderių „WYWA-Arvitoma“, pusfinalyje pritrūko jėgų ir seriją 1-2 pralaimėjo solidesnį krepšinį demonstravusiams „Klaipėdos krašto policijos“ atstovams.
2018 metais dėl 3 vietos taip pat kovėsi šios dvi komandos ir tuo metu pranašesni buvo „Reborda“ komandos žaidėjai. Ar „Daikra“ sugebės pasiekti pergalę?
„Klaipėdos krašto policija“ – „MB Baltic Broker“ (Finalas, 20.30 val.)
„Klaipėdos krašto policija“ jau prieš sezoną buvo pagrindiniai kandidatai laimėti turnyrą. Tačiau jų kelias į finalą nebuvo lengvas – ketvirtfinalyje atkaklioje serijoje 2-0 įveikti kovingieji „Dragūnai“. Pusfinalyje „Klaipėdos krašto policija“ atsilikinėjo 1-0, tačiau sugebėjo susiimti ir iškovojo dvi sunkias pergales.
„MB Baltic Broker“ kelias į finalą buvo sunkus, tačiau pateikė staigmeną pusfinalio serijoje atsilikinėję 1-0, o lemiamose pusfinalio rungtynėse likus 8 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dar pralaiminėjo 14 taškų, tačiau tada viskas pasikeitė ir stebuklingus metimus pataikiusi ekipa išplėšė pergalę iš turnyro favoritų „Daikra“ komandos krepšininkų. Šioje komandoje žaidžia buvęs garsus LKL krepšininkas ir naudingiausias „Inter Cars“ taurės sezono žaidėjas – Aivaras Jokubaitis.
Šeštadienį (2019-04-06) vyks „Valgyksveikai.lt“ taurės finalai:
„Kretinga“ – „Urbovita“ (Rungtynės dėl 3 vietos, 14.30 val.)
„Kretinga“ reguliariajame sezone užėmė 2 vietą, ketvirtfinalyje 2-0 įveikė savo principinius varžovą Salantų „Vėją“. Vis dėlto jų kelionę į finalą sustabdė galingai rungtyniaujančios „Gargždų pramogos“.
Kretingalės „Urbovita“ 2018 metų sezone užėmė 2 vietą. Šiais metais ketvirtfinalyje jie sunkiai nugalėjo „Lavango group“, kuomet serijoje triumfavo 2-1. Pusfinalyje komandai trūko pagrindinių krepšininkų ir 2-0 pralaimėta „Gobana“ komandai.
„Gobana“ – „Gargždų pramogos“ (Finalas, 16.30 val.)
„Gobana“ – tai 2018 metų čempionai, kurie bandantys apginti iškovotą titulą. Šiai ekipai atstovauja buvęs LKL krepšininkas Andrius Žymantas ir buvę NKL žaidėjai Remigijus Kasparavičius, Evaldas Lengvinas, Haroldas Venskus, Elvinas Gintvainis, Paulius Žurna ir Renatas Jonelis. Ši komanda 2018 metų lapkričio mėnesį sėkmingai debiutavo tarptautiniame mėgėjų krepšinio turnyre „IABL“ , šis turas buvo suorganizuotas Klaipėdoje „Urbovitos lygos“ ir komandos iniciatyva. Kelias iki finalo nebuvo lengvas –ketvirtfinalio serijoje sunkiai 2-1 įveikta „Autoegida“. Pusfinalyje buvo šiek tiek lengviau: 2-0 pranokti Kretingalės „Urbovita“ krepšininkai.
„Gargždų pramogos“ – šios komandos treneris yra buvęs žinomas krepšininkas Simonas Serapinas, o komandoje žaidžia NKL rungtyniaujantys krepšininkai: Ernestas Jonkus, Tadas Poška, Laimonas Remeikis, Arvydas Toliušis ir buvęs NKL krepšininkas Andrius Mockus.
Ši komanda prasidėjus atkrintamosioms varžyboms įjungė aukštesnę pavarą ir ketvirtfinalyje 2-0 įveikė stiprią „Hidrostatyba“ komandą o pusfinalyje 2-1 palaužė šį sezoną puikų komandinį krepšinį demonstravusius „Kretinga“ komandos krepšininkus.
Rungtynių metu šoks Šilutės krepšinio klubo šokėjos „Atėnė“.
Visos rungtynės vyks: Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda (Sporto bazių valdymo centras).