Klaipėdos „Neptūnas“ sirgaliams siunčia žinutę: „Nudažykime areną mėlynai!“

2018.11.16

Į „Betsafe-LKL“ mūšį sekmadienį prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus stosiantis Klaipėdos „Neptūnas“ sirgalių prašo ypatingo dalyko. Šios rungtynės yra skiriamos „Neptūno“ šūkiui, tad sirgaliai į areną kviečiami atvykti pasipuošę mėlynai.
„Mes sakome „Aš ir tu mėlyno kraujo!“ Parodykime, kokie vieningi, kovingi ir mėlyni galime būti. Apsirenkite mėlynus marškinėlius, mėlynai nusidažykite veidus ar plaukus. Nestokokite fantazijos. Nudažykime areną mėlynai!“ – sirgalius ragina Klaipėdos „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas.
Nudažyti veidus mėlynai padės ir klubo partneriai „Linksmasis lagaminas“, kurie jūsų lauks arenoje ir papuoš veidus klubo spalvomis.
Namuose uostamiesčio klubui pralaimėjęs Vilniaus „Rytas“ neslepia atkakliai sieksiantis revanšo, tačiau nusileisti neketina ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, šį sezoną ypač puikiai rungtyniaujantys savo sirgalių akivaizdoje.
„Rungtynės su Vilniaus „Rytu“ visada būna principinės ir sunkios. Vilniečiai norės revanšuotis po patirto pralaimėjimo namuose, o mes norėsime atsitiesti po Čempionų lygos rungtynių, – apie būsimą mačą kalbėjo „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis. – Mūsų pliusas yra, kad turime stiprų užnugarį – savo sirgalius.“
„Betsafe-LKL“ lyderių dvikovos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje visuomet sulaukia daug dėmesio, tad ir sekmadienį laukiama ne tik atkaklios kovos, bet ir gausaus sirgalių būrio. Jau dabar į šias rungtynes liko vos 600 bilietų.
Bilietus į Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ rungtynes platina „Tiketa“.
Po rungtynių klubas sirgalius kviečia į naują oficialią sirgalių vietą – barą „Fanhouse“. Visiems pasipuošusiems „Neptūno“ atributika bus taikoma 15% nuolaida sąskaitai.