Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgių gretas papildė latvis Rinalds Malmanis

2022.08.04

Klaipėdos „Neptūno“ komandos komplektacijos darbai beveik baigti. Eurolygos patirties turintis latvis Rinalds Malmanis yra paskutinis prie komandos prisijungiantis žaidėjas. 26 metų puolėjas pasirašė vienerių metų sutartį su uostamiesčio klubu.

Savo, kaip krepšininko, karjerą pradėjo Ispanijoje Vitorijos „Baskonia“ klube. 2016-2017 m. sezonui persikėlė į Latviją ir pasirašė vienerių metų kontraktą su „Valmiera/ORDO“ komanda, su kuria laimėjo 2017 metų Baltijos taurę, o 2017-2018 m. sezonui grįžo į tą patį Ispanijos klubą. 2021-2022 m. legionierius atstovavo Mursijos UCAM komandai.

206 cm puolėjas buvo triskart Latvijos jaunimo rinktinės narys ir 2015 žaisdamas U20 jaunimo rinktinėje iškovojo 5 vietą Europos čempionate.

„Rinalds yra 4 pozicijos žaidėjas, didelę dalį savo karjeros praleidęs Ispanijoje. Turi aukščiausios Ispanijos krepšinio lygos patirties, buvo Baskonijos krepšinio klubo sistemos dalis. Paskutinius sezonus neturėjo daug progų pasirodyti, tačiau tikiu, kad turi potencialo žaisti geriau, nei jo statistika atrodo. Gavęs daugiau minučių turėtų labiau atsiskleisti. Pasižymi geru judėjimu aikštelėje, gerai bėga į greitą puolimą, kovoja dėl atšokusių kamuolių. Solidus gynyboje tiek po krepšiu, tiek perimetre“,– apie latvį kalbėjo „Neptūno“ vyriausiasis treneris Mindaugas Brazys.