Klaipėdos „Neptūno“ informacinis rėmėjas „Klaipėda, aš su tavim” Naujuosius metus pasitinka atsinaujinęs!

2020.01.17

Klaipėdos „Neptūno“ informacinis rėmėjas „Klaipėda, aš su tavim” Naujuosius metus pasitinka atsinaujinęs! Lietuvoje sparčiausiai augantis socialinis projektas, kuriame galite sužinoti aktualijas, informaciją apie įvairius renginius, įdomybes ir pamatyti gražius pajūrio miestų vaizdus, o svarbiausia, kad čia rasite visą galybę nemokamų paslaugų!
„Išpuoselėtas, preciziškai apgalvotas ir ilgai lauktas portalas jau pasiekiamas naršyklėje ir tai mus be galo džiugina! Dabar ne tik patogiau bendrausime su mūsų sekėjais, bet ir siūlysime įvairias paslaugas, kurioms iki šiol Facebook bei Instagram paskyrose tokios galimybės nebuvo”, – naujiena džiaugsmingai dalinosi projekto autorius Darius.
„Klaipėda, aš su tavim” portale kiekvienam bus suteikta nemokama erdvė skelbti organizuojamus renginius. Vos per kelias minutes galėsite pateikti informaciją apie organizuojamą veiklą ir skelbimas bus patalpintas renginių kalendoriuje. „Buvo be galo apmaudu žinoti, jog iki šiol standartinis renginių viešinimas beveik visose informacinėse priemonėse buvo apmokestintas! Suprantame, kad didieji renginių organizatoriai galėjo tai sau leisti, tuo tarpu motyvuotų pradedančiųjų idėjos dažnai likdavo nepastebėtos. Tokie renginiai dažniausiai likdavo nepastebėti ir nepelnytai neįvertinti. Mes norime, kad visi turėtų vienodas galimybes prisistatyti plačiajai auditorijai, atrastų savo klausytoją ar žiūrovą”, – tikrąjį motyvą dėl neatlygintinos renginių reklamos atskleidė Darius.
Projektas visapusiškai globoja ne tik organizuojančius renginius, besidominčius aktualijomis ir diskutuoti siekiančius bendraminčius, bet ir šeimas, vaikus bei jaunuolius. Rūpindamasi jų užimtumu, „Klaipėda, aš su tavim” sukūrė nemokamą įvairiapusiškos veiklos, būrelių bei edukacijų katalogą.
Klaipėdos miestą ir jo kraštą apimantis katalogas pateikia šimtus skirtingų veiklų, atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius. Jums tereikia nurodyti, kam ieškote veiklos (suaugusiam ar savo vaikui/jaunuoliui), o visa galybė klasifikacijų lengvai ir greitai pateiks rezultatus pagal jūsų pasirinktą kryptį. „Pati būdama mama susidūriau su problema, kai ieškant vaikui ar sau veiklos, tenka išnaršyti ne tik Google ieškiklį, bet ir aplankyti kelias dešimtis individualių paskyrų. Lyg dar to būtų negana, tenka papildomai ranka kurti atskirus sąrašus ir tik tada tampa aiškiau, kurios veiklos apskritai yra prieinamos. Mūsų portalas prisiėmė šią naštą sau ir juodą darbą padarė už Jus. Lankytojui tereikia apsispręsti, ką norėtų lankyti ir daugiau jokio laiko švaistymo!, – džiugiomis naujienomis dalinosi projekto bendraautorė Monika.
„Mes džiaugiamės, kad mūsų mažieji informaciniai rėmėjai auga, tobulėja ir siekia užsibrėžtų tikslų. Didžiuojamės ir palaikome Darių Montvilą ir jo žmoną Moniką, kurie neatlygintinai administruoja šį projektą.“, – augančiu remėju džiaugėsi „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.
Facebook puslapis „Klaipėda, aš su tavim” yra sparčiausiai auganti tokio tipo paskyra Vakarų Lietuvoje, o Instagram kanalas tapo didžiausiu tokio tipo kanalu visame regione, jei dar nesi jo dalimi – prisijunk!
 
Fotografija: Nadia Romanova
Portalą pasieksite:
Internetiniu adresu: www.klaipedaassutavim.lt
Facebook paskyroje: Klaipėda, aš su tavim 
Instagram: @klaipedaassutavim