Klaipėdos „Neptūno“ rėmėjų sąraše naujas skanus partneris

2020.10.15

Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su restoranu „Casa Della Pasta“, priklausančiu UAB „Ajo makaronai“, kuris šią vasarą duris atvėrė prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.
„Casa Della Pasta“ – jaukus, stilingas tradicinis italų restoranas – picerija, kurioje galima pasimėgauti tikrais itališkais patiekalais ir ką tik iš krosnies ištrauktomis neapolietiškomis picomis.

„Keletą kartų teko lankytis Kaune esančiame „Casa della Pasta“ restorane. Žinau, kad ten yra puikus ir geras maistas, o mums, kaip sportininkams, tai yra labai svarbu. Mes po rungtynių ir treniruočių norime atstatyti jėgas kokybišku ir geru maistu. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu, nes ne tik maistas, bet jauki aplinka ir geras, malonus bei pozityvus kolektyvo aptarnavimas mus puikiai nuteikia, todėl mes noriai ten lankomės“, – rekomenduoja visiems itališkos virtuvės mėgėjams bendradarbiavimo iniciatorius Žygimantas Janavičius.

„Mes, „Casa della Pasta“ komanda, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad stipriausias vakarų Lietuvos krepšinio klubas „Neptūnas“ pasirinko mus bendradarbiavimui ir tikimės, kad sezonas bus kupinas pergalių ir gerų emocijų, o tikrais itališkais patiekalais galės mėgautis mūsų restorane Klaipėdoje ir „Neptūno“ žaidėjai, ir gerbėjai. Laukiami yra visi!“, – nauja partneryste džiaugiasi „Casa della Pasta“ restoranų tinklo savininkas Fabio Manconi.