Klaipėdoje triuškinanti „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2021.11.27

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 102:81 (26:24, 19:12, 26:21, 31:24) nugalėjo Mažeikių „Mažeikius“.
Rungtynes geriau pradėjo „Mažeikiai“, kurie greit įgijo 4 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ po Oskaro Pleikio 5 taškų paeiliui sumažino atsilikimą iki minimalaus. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po Radvilo Kneižio tritaškio klaipėdiečiai įgijo 8 taškų pranašumą, bet „Mažeikiai“ spurtavo 1:7 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų 26:24.
Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova ir skirtumas tarp komandų per pirmas penkias minutes nebuvo didesnis nei 3 taškai. Likus žaisti dvi minutes  Žygimantas Bertašius 4 taškus, Gediminas Leščiauskas pridėjo tritaškį ir klaipėdiečių persvara išaugo iki 9 taškų. 45:36.
Po ilgosios pertraukos Neptūnas-Akvaservis“ dar padidino savo persvara iki 14 taškų. Įpusėjus ketvirčiui „Mažeikiai“ sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 8 taškai, bet sėkmingą atkarpą sužaidė Radvilas Kneižys leido klaipėdiečiams padidinti persvara iki 14 taškų 71:57.
Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Petro Piekaus ir Luko Kreišmonto neleido varžovams priartėti ir klaipėdiečiai šventė pergalę rezultatu  102:81.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys (12 atk. kam.) ir Radvilas Kneižys po – 18, Petras Piekus 14, Gediminas Leščiauskas 13, Matas Vaitkus (9 rez. perd.) ir Lukas Kreišmontas (10 rez. perd.) po – 11.
„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 24 (7 rez. perd.), Jonas Paukštė (12 atk. kam.) 15, Mindaugas Motuzas ir Karolis Babušis po – 13.