Klaipėdos „Neptūnas“ – V. Garasto taurės nugalėtojas

2019.09.08

Klaipėdos „Neptūnas“ triumfavo kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai finale 75:63 (20:16, 25:15, 18:13, 12:19) pranoko „Dnipro“ krepšininkus.
Uostamiesčio komandai šiandien padėti negalėjo Gytis Masiulis, kuris pusfinalio rungtynėse su Saratovo „Avtodor“ patyrė stiprų juosmeninės dalies stuburo sumušimą.
Po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą (20:16) turėjęs „Neptūnas“ spurtavo antrajame ketvirtyje – atkarpa 8:0 bei pirmą kartą įgyta dviženklė persvara – 32:21.
Atotrūkį klaipėdiečiai didino ir po ilgosios pertraukos, kuris trečiojo kėlinio viduryje pasiekė 18 taškų – 53:35, o ketvirtojo ketvirčio viduryje – rekordinę 24 taškų ribą – 68:44.
Dvikovos pabaigoje „Dnipro“ pasinaudojo šeimininkų stabtelėjimu bei sumažino deficitą iki 12 taškų – 75:63.
„Neptūno“ gretose pergalingame draugiškame mače pasirodė visi žaidėjai, o vieninteliai taškų nepelnė Aidas Einikis ir Tadas Pažėra.
T. Rinkevičiaus auklėtiniai svečiams iš Ukrainos leido realizuoti vos 7,1 proc. tritaškių – tikslą pasiekė 1 iš 14 „Dnipro“ tolimų metimų. „Neptūno“ krepšininkai pataikė 6 tritaškius iš 20 (30 proc.).
„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Darrinas Dorsey 12 (2/3 trit., 4 per. kam.), Osvaldas Olisevičius 10 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 9 (2/3 trit.), Simas Galdikas ir Džiugas Slavinskas – po 7.