Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui paminėti – išskirtinės „Neptūno“ rungtynės

2023.03.13

2023 m. sausio 15 d. uostamiestis minėjo Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį. Siekdami paminėti šią sukaktį dar ypatingiau, Klaipėdos „Neptūnas“ kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe uostamiesčio gyventojams ir miesto svečiams dovanoja išskirtinę progą sudalyvauti Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse už simbolinę – vos 1 eur. bilieto kainą. Sirgalių laukia ne tik šventinė programa, bet taip pat ir galimybė pirmiems pamatyti neptūniečius vilkint išskirtinio dizaino, Klaipėdos akcentais, papuoštas aprangas.

„Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metis Klaipėdai ir visai Lietuvai be galo svarbi ir reikšminga  šventė. Todėl klaipėdiečius ir visą Lietuvą norime pakviesti paminėti ją kartu su „Neptūnu“ ir taip užpildyti visą Švyturio areną mėlynai baltais sirgaliais, kaip ją pildydavome iki Covid-19 pandemijos.” – iniciatyva džiaugėsi klubo l.e.p. direktorius Vilius Sukonas.

Šventinės rungtynės vyks balandžio 29 d. 17:00 val.  Švyturio arenoje su Gargždų „Gargždai“ komanda. Bilietus įsigyti galite paspaudę šią nuorodą ir taip pat kakava.lt pardavimo punktuose.