„Klaipėdos Smeltė” papildė „Neptūno“ rėmėjų gretas

2024.06.10

Uostamiesčio klubui gerų rezultatų siekti padės ir teigiamo postūmio naujajame sezone įneš viena didžiausių uostamiesčio įmonių – „Klaipėdos Smeltė”. 

„Džiaugiamės prisidėdami prie „Neptūno“ krepšinio piramidės stiprinimo, Klaipėdos vardo garsinimo ir nepakartojamos emocijos arenoje kūrimo. Ištvermės, susitelkimo ir darnaus darbo klubo kolektyvui. Tikėjimo, pasitikėjimo ir kartkartėm – Fortūnos pagalbos trenerių štabui ir komandai. Išlikite vienybės pavyzdžiu iki paskutinės kiekvienų rungtynių sekundės, ir jums niekad nereikės žaisti penkiese“, – kalbėjo generalinis „Klaipėdos Smeltė” direktorius Rimantas Juška. 

„Mums, kaip klubui, yra didelis įvertinimas, kad mus pastebi tokios įmonės kaip „Klaipėdos Smeltė”, kartu einame teisingu keliu ir džiaugiamės jų pasitikėjimu ir tikėjimu mūsų klubo vizija. Ši įmonė yra viena didžiausių Klaipėdoje, todėl jų prisijungimas prie „Neptūno” yra labai solidus ir svarbus žingsnis į priekį tiek mums, tiek jiems. Ir žinoma, tai puikus pavyzdys kitiems“, – nauja partneryste džiaugėsi klubo direktorius Martynas Mažeika. 

„Klaipėdos Smeltė“ – šiuolaikinis konteinerių terminalas, įsikūręs neužšąlančiame Klaipėdos uoste. „Klaipėdos Smeltės“ kontrolinis akcijų paketas priklauso MSC grupės konteinerių terminalų tinklui – „Terminal Investment Limited Sarl“ (TIL). Plačiau apie įmonę – https://www.smelte.lt