Komandos susikaupimu pasidžiaugęs K. Maksvytis: „Šiandien dominavo puolimas“

2019.04.25

Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien namuose 101:87 įveikė Utenos „Juventus“ bei iškovojęs 25-ąją pergalę pakartojo antrą geriausią rezultatą klubo istorijoje.
Tai buvo penktoji iš eilės klaipėdiečių pergalė „Betsafe–LKL“ čempionate, leidžianti toliau žengti antroje vietoje.
Kazio Maksvyčio kariauna varžovus parbloškė įspūdingo puolimo dėka. Uostamiesčio krepšininkai pelnė 101 tašką, dvitaškius realizavo 67 procentų, o tritaškius metimus 52 proc. tikslumu.
Po pergalingo mačo treneris K. Maksvytis pasidžiaugė komandos puolimu bei užsiminė apie dėl pėdos skausmų rungtynes praleidusį Lorenzo Williamsą.
„Graži pergalė, manau, kad turėjo patikti žiūrovams, – mintimis dalijosi „Neptūno“ strategas. – Šią pergalę iškovojome daugiausiai gero puolimo dėka. Pažiūrėjus plikai į statistiką, kad padarėme 17 klaidų, varžovams leidome atkovoti 14 kamuolių puolime, iš ko jie pelnė net 21 tašką antrais šansais, prieš mačą būčiau sakęs, kad neįmanoma tokių rungtynių laimėti. Pasirodo, įmanoma, ir su gera persvara. Šiandien dominavo puolimas.“
– Kas lėmė gerą startą?
– Komanda buvo tokioje stresinėje situacijoje, kadangi tik prieš rungtynes sužinojome, kad nežais Lorenzo Williamsas. Jis jaučia pėdos skausmus, bandysime išsiaiškinti artimiausiu metu, kas jam yra. Galbūt iš to atsirado didesnis susikaupimas ir koncentracija, kurią pasiėmė kiti žaidėjai.
– Kaip vertinate Lauryno Beliausko pasirodymą?
– Kaip minėjau, prieš rungtynes pasakiau, kad jaunimas gaus savo šansą. Šiandien jiems atsivėrė dar didesnės galimybės pasirodyti. Jie gana neblogai kovojo, kartais labai gražiai atrodė mūsų greitas puolimas po geros gynybos. Žiūrovams turėjo patikti.
– Ar tritaškiai metimai (11 iš 21) buvo vienas iš raktų į pergalę?
– Taip, pataikėme gerai. Noriu pasakyti, kad tie metimai buvo įžaisti, atakavome varžovų gynybą, buvome gerai išsidėstę. Aišku, kartais to nepakanka, reikia pataikyti. Šiandien mums krito, džiaugiuosi, kad nešvaistėme metimų, o atlikome gerus metimus iš tritaškio zonos.