Kovoje iki paskutinių sekundžių „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2022.02.19

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 69:66 (20:18, 11:20, 17:16, 21:12) įveikė Joniškio „Delikatesą“.
Rungtynės pradžioje klaipėdiečiai po Luko Kreišmonto dėjimo įgijo 7 taškų persvarą. Vėliau „Delikatesas“ pelnė 7 taškus paeiliui ir išlygino rezultatą. Iki kėlinio pabaigos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Neptūnas-Akvaservis“ kėlinį užbaigė būdami priekyje 2 taškais 20:18.
Antrasis kėlinys „prasidėjo atkaklia kova, bet įpusėjus kėliniui „Delikatesui“ pavyko išsiveržti į priekį. Likus žaisti minutę Joniškio komanda įgijo 10 taškų persvarą, bet Adomo Sidarevičiaus tritaškis paskutinėje atakoje sušvelnino atsilikimą iki 7 taškų 31:38.
Po ilgosios pertraukos „Neptūnui-Akvaservis“ spurtavo 11-4 ir išlygino rezultatą. Antroje kėlinio Donnell Cagers vedamas „Delikatesas“ vėl atstatė 7 taškų persvara, bet kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai baudų metimais sumažino skirtumą iki 6 taškų 48:54.
Lemiamą ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo Gabrieliaus Mažeikos tritaškiu ir Luko Kreišmonto 5 pelnytais taškais ir po ilgo laiko išsiveržė į priekį. Įpusėjus kėliniui po Gedimino Leščiausko tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 5 taškų pranašumą. Likus žaisti minutę „Delikatesas“ sumažino atsilikimą iki 1 taško, bet klaipėdiečiai realizavo baudų metimus ir šventė pergalę rezultatu 69:66.
„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas (7 atk kam.) 26, Gabrielius Mažeika 12, Adomas Sidarevičius (7 rez. perd.) 9.
„Delikatesas“: Valerii Anisimov 18, Donnell Cegers (10 rez. perd., 8 atk. kam.) 15, Darion Rackley 10.