L. Kisieliaus sezono rungtynėse – triuškinanti „Neptūno“ pergalė Panevėžyje

2018.11.24

Laimonas Kisielius sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, o Klaipėdos „Neptūnas“ (10-2) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 100:76 (30:20, 17:21, 28:10, 25:25) pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ (7-4) bei revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame „Betsafe–LKL“ rate.

„Neptūnas“ buvo arti didžiausios pergalės šį sezoną. Rekordinė klaipėdiečių pergalė pasiekta prieš Prienų „Skycop“ krepšininkus – 92:67.

„Gera pergalė, – po dvikovos sakė Kazys Maksvytis. – Buvome patekę į trijų nesėkmių duobę, jautėsi emocinis nuosmukis, tad turėjome pokalbį su komanda. Labai svarbi ši pergalė, tuo labiau prieš lentelės kaimynus, kuriems buvome pralaimėję Klaipėdoje.
Gana gerai buvo įvykdytas rungtynių planas, pavyko varžovams primesti savo lėtą stilių pirmoje susitikimo pusėje. Manau, kad viską lėmė gera gynyba, kurios laikėmės visas rungtynes.“

24 minutes žaidęs L. Kisielius pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Neptūnas“ solidų žaidimą ėmė demonstruoti nuo pirmųjų dvikovos minučių, o per pirmąjį ketvirtį pelnė 30 taškų. Vis dėlto braškanti gynyba neleido nutolti – po dviejų kėlinių klaipėdiečių persvara siekė 6 taškus – 47:41.

Reikalus uostamiesčio komanda sutvarkė po ilgosios pertraukos, kuomet spurtavo 20:3 bei įgiję 25 taškų pranašumą (75:50) daugiau nebesigręžiojo atgal.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas, kuriame „Neptūno“ persvara buvo pasiekusi rekordinę 32 taškų ribą (94:62), o pasižymėti spėjo visi Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

100-ąjį tašką komandai pelnęs Džiugas Slavinskas turės komandos draugus vaišinti vakariene.
„Turbūt pirks picas, – šypsodamasis sakė K. Maksvytis. – Tikiuosi, kad jam ranka netyčia sudrebėjo per tą baudos metimą, nes kamuolys įkrito pašokinėjęs ant lanko. Rungtynes užbaigėme geromis nuotaikomis.“

Klaipėdiečiai pergalingame mače puikiai dalinosi kamuolių, atlikę net 32 rezultatyvius perdavimus.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais po rinktinių pertraukos – gruodžio 8-ąją namuos priims Alytaus „Dzūkiją“.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Jerai Grantas 14 (21 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 11, Simas Galdikas 10, Tomas Delininkaitis 9.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14, Jamaras Wilsonas 13, Michaelas Morrisonas ir Stefanas Sinovecas – po 11.