Laimonas Kisielius prieš dvikovą Panevėžyje: „Lietkabelis“ namuose yra labai pavojingas“

2018.04.18

„Suprantame, kad Panevėžio „Lietkabelis“ po pralaimėjimų „Juventus“ ir „Nevėžio“ ekipoms žūtbūt sieks reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje, tačiau ir mums labai reikia pergalės, kad įgautume psichologinio pasitikėjimo. Į Panevėžį vykstame kovingai nusiteikę ir vedini vieno tikslo – pergalės“, – prieš išvykstant į Panevėžį kalbėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandos žaidėjas Laimonas Kieielius.
„Lietkabelio“ ir „Neptūno“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistatą šįvakar tiesiogiai iš Panevėžio nuo 18.50 val. transliuos BTV televizija.
Panevėžiečių gretose – būrys esamų ir buvusių Lietuvos rinktinės žaidėjų – Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Simas Jasaitis, Vaidas Čepukaitis, o komandą treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės treneris Ramūnas Butautas.
„Neptūno“ trenerių štabe dirbantys Kazys Maksvytis ir Jurica Žuža bei fizinio pasirengimo treneris Robertinas Vilimas, taip pat „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas puikiai žino didžiąją dalį „Lietkabelio“ ekipos, kadangi prieš tai du sezonus atstovavo „Lietkabeliui“ ir pernai padėjo Panevėžio ekipai iškovoti istorinį – LKL vicečempionų titulą.
Taigi, ambicijos tiek dabartiniams „Neptūno“ atstovams, tiek „Lietkabelio“ klubo nariams įrodyti, kad yra stipresni – didžiulės.
„Lietkabelio“ ekipoje yra būrys labai gerai individualiai žaidžiančių žaidėjų. Be to, ypač namuose jie rungtyniauja itin kovingai ir pakiliai nusiteikę“, – akcentavo L. Kisielius.
Šį sezoną „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ kausis jau ketvirtą kartą. Iki šiol dvi, ir abi Klaipėdoje, pergales iškovojo neptūniečiai – 2017 metų gruodžio 2 dieną rezultatu 86:76 ir 2018 metų sausio 27 dieną – 83:78. Kartą pergalę namuose pirmose tarpusavio sezono rungtynėse iškovojo panevėžiečiai – 88:76 (2017 metų spalio 4 dieną).
„Neptūnas“ „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje su 22 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, „Lietkabelis“ su 12 pergalių ir 19 pralaimėjimų turnyro lentelėje žengia ketvirti.
„Tiek „Lietkabelis“, tiek mes nedemonstruojame geriausios savo sportinės formos. Mes sprendžiame savo problemas ir tikimės pagerinti žaidimą. Iki reguliariojo čempionato pabaigos mums liko penkerios rungtynės ir tikimės, kad mūsų žaidimo kreivė kils į viršų. Per atkrintamąsiais varžybas privalome demonstruoti jau visai kitą žaidimą. Tačiau ir dabar jokiu būdu negalime barstyti taškų, mums yra reikalinga kiekviena pergalė ir dėl jų privalome kautis visomis jėgomis. Ne kartą matėte: tik akimirkai atsipalaiduoji ir iškart lieki nubaustas. Visos LKL čempionato ekipos yra pajėgios ir su visais reikia kautis“, – pabrėžė L. Kisielius.