Lemiamu metu užstrigęs „Neptūnas-Akvaservis“ nusileido „Delikatesui“

2023.02.04

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 65:81 (18:16, 12:19, 21:26, 14:20) nusileido Joniškio „Delikateso“ komandai.

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi puolime, bet įpusėjus kėliniui „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo minimalų pranašumą. Vėlia šeimininkai spurtavo ir įgijo 8 taškų pranašumą, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidęs „Delikatesas“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų 18:16.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ puolime įkrito į duobę ir per pirmas 7 minutes pelnė tik 4 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį 6 taškais. Po dviejų Mato Repšio tikslių tritaškių klaipėdiečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet „Delikatesas“ kėlinį užbaigė dviem tiksliomis atakomis ir pirmavo rezultatu  30:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai greitai padidino persvara iki 8 taškų ir sužaidus 4 minutes klaipėdiečiai po Gabrieliaus Mažeikos ir Ryčio Šakaičio taiklių tritaškių sumažino savo deficitą iki 3 taškų. Nuo to momento „Delikatesas“ pelnė 7 taškus paeiliui ir įgijo 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 51:61.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 4 minutes po Mato Repšio ir Gedimino Leščiausko sėkmingų atakų klaipėdiečių atsilikimas siekė 2 taškus, bet tada per likusį laiką „Delikatesas“ laimėjo atkarpą 2-16 šventė pergalę rezultatu 65:81.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 18, Gediminas Leščiauskas ir Matas Repšys po – 16,

„Delikatesas“: Corey Boyd 29, Šarūnas Kulevičius 20, Povilas Gaidys 10.