M. Pacevičius lieka Klaipėdoje ir kitam sezonui

2024.04.02

Klaipėdos „Neptūno“ gretose ir kitą sezoną rungtyniaus Martynas Pacevičius. 

Vidurio puolėjas savo žaidimu įtikino uostamiesčio klubo vadovus, kurie nusprendė dar nepasibaigus sezonui išlaikyti Martyną Klaipėdoje. 

2023–2024 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone 206 cm ūgio centras rungtyniavo 21-oje dvikovoje ir per jas vidutiniškai fiksavo 9,8 taško (70% dvitaškiai), 4,9 atkovoto kamuolio, 0,6 blokuoto metimo ir 12,5 naudingumo balo statistiką.

„Martynas jau nuo pirmų dienų mūsų gretose rodė savo kovotojo charakterį, kuris atsispindi ir rungtynėse, ir treniruotėse. Džiaugiamės pratęsę sutartį su žmogumi, kuriam svarbus mūsų klubas ir Klaipėdos miestas“, – sprendimą pratęsti sutartį su M. Pacevičiumi komentavo klubo direktorius Martynas Mažeika.

M. Pacevičius geriausias karjeros rungtynes LKL sužaidė vilkėdamas būtent „Neptūno“ komandos marškinėlius, kai dvikovoje prieš Utenos ekipą pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių, perėmė ir blokavo po 1 metimą ir surinko 30 naudingumo balų. 

„Organizacija paliko labai gerą įspūdį, geros sąlygos sportuoti ir apskritai „Neptūno“ klube galima puikiai tobulėti kaip žaidėjui. Klaipėda mano šeimai visada buvo antras miestas po gimtojo Kauno, o per šį sezoną Klaipėdą pamilome dar labiau. Šeima čia jaučiasi gerai, o tai man yra svarbiausia. Dėl šių priežasčių ir nusprendžiau priimti uostamiesčio klubo pasiūlymą likti komandoje dar bent vienam sezonui“, – priimtu „Neptūno“ pasiūlymu džiaugėsi M. Pacevičius.