Mačo pabaigoje sustojęs „Neptūnas“ su pralaimėjimu paliko Uteną

2019.12.14

Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) patyrė pralaimėjimą Utenoje. Uostamiesčio krepšininkai „Betsafe–LKL“ rungtynes užbaigė leisdama uteniškiams pelnyti 11 taškų be atsako ir 76:80 (18:23, 28:20, 18:14, 12:23) krito prieš „Juventus“ (7-7).
Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai pirmajame ketvirtyje nesustabdė „Juventus“ aukštaūgio Juliaus Juciko, surinkusio 8 taškus. „Neptūnas“ per pirmąsias 10 minučių  suklydo 6 kartu, o deficitas siekė 18:23.
Klaipėdos komanda į priekį išsiveržė antrajame ketvirtyje. Demonstravo intensyvesnį žaidimą, tačiau baudos aikštelėje uteniškių pristabdyti nesugebėję klaipėdiečiai į ilgąją pertrauką nusinešė 3 taškų persvarą 46:43
„Pradėjome tikrai nekaip, bet vėliau įdėjome daugiau energijos, – per ilgąją pertrauką sakė Matas Jogėla. – Leidome varžovams pelnyti lengvus taškus. Antroje pusėje turėjome geriau išnaudoti didelius žmones bei išlaikyti energiją, kokią rodėme antrajame kėlinyje.“
Kontrolę į savo rankas perėmęs „Neptūnas“ prieš ketvirtąjį kėlinį atitolo per 7 taškus (64:57), o 32-ąją rungtynių minutę, po trijų Simo Galdiko taškų paeiliui, svečiai iš uostamiesčio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 70:60.
Rezultatyviausias sezono rungtynes žaidęs Džiugas Slavinskas smeigė savo antrąjį tritaškį per tiek pat bandymų, padidinusį „Neptūno“ pranašumą iki 9 taškų 73:64.
Atmosfera Utenos arenoje įkaito mačo pabaigoje. „Juventus“ puolėjas Darius Tarvydas pataikė tolimą metimą, Marius Runkauskas ir Ignas Vaitkus pridėjo dvitaškį, o rezultatas tapo lygus 76:76.
„Neptūnui“ nepavyko užpulti, M.Runkauskas Realizavo baudų metimus, tuomet suklydo Tomas Delininkaitis ir techinės pražangos susilaukė treneris T.Rinkevičius.
Artėjantį trečiadienį klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygos rungtynėse Dižone susikaus su JDA krepšininkais, o prieš gruodžio 23-ąją krepšinis sugrįš į Klaipėdą, kuomet LKL čempionato dvikovoje „Neptūnas“ priims „Pieno žvaigždes“.
„Neptūno“: Deividas Gailius ir Tomas Delininkaitis – po 13, Džiugas Slavinskas 11, Gytis Masiulis 10.
„Juventus“: Julius Jucikas 16 (9 atk. kam.), Marius Runkaskas 14, Ignas Vaitkus ir Bryantas Crawfordas – po 10.