Marijampolėje skaudi „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2021.11.23

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose rezultatu 55:87 (12:22, 23:19, 12:25, 8:21) turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą.
Rungtynes geriau pradėjo „Sūduva-Mantinga“ ir per pirmas dvi minutes įgijusi 7 taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi nerezultatyviomis atakomis, bet prastą atkarpą nutraukė marijampoliečiai padidino skirtumą iki 12 taškų. Iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai nepavyko priartėti prie varžovų ir kėlinį pralaimėjo rezultatu 12:22.
Antrąjį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spurtu 6:1 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Įpusėjus kėliniui „Sūduva-Mantinga“ po Šarūno Beniušio taškų atstatė turėtą 10 taškų persvara. Likus žaisti minutę Oskaro Pleikio ir Gedimino Leščiausko traukiamas „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino turėtą deficitą iki 3 taškų, bet kėlinio pabaigoje marijampoliečiai padidino persvara iki 6 taškų 35:41.
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiams sunkiai sekėsi stabdyti Šarūną Beniušį, kuris pelnė 6 taškus iš eilės. Gera kėlinio pradžią marijampoliečiai įpusėjus ketvirčiui padidino skirtumą iki 17 taškų. Likus žaisti tris minutes „Sūduva-Mantinga“ įgijo 20 taškų persvara, Po Ryčio Šakaičio dėjimo klaipėdiečiai sumažino skirtumą iki 14 taškų, bet paskutinę ketvirčio minutę geriau sužaidė „Sūduva-Mantinga“ ir pirmavo rezultatu 47:66.
Paskutiniajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ dar labiau paleido varžovus į priekį ir turėjo pripažinti „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą rezultatu 55:87.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 16 (9 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 11, Petras Piekus 9, Kristupas Keinys 7.
„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 19 (10 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 17 (10 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 14, Ignas Labutis 10.