Molėtuose dramatiška „Neptūnas-Akvaservis“ pergalė

2020.11.28

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo dramatišką pergalę. Molėtuose rezultatu 77:76 (21:21, 17:24, 21:16, 18:15) nugalėjo Molėtų „Ežerūną-Atletą“.
Rungtynės prasidėjo lygia kova ir komandoms nepavyko susikrauti didesnio pranašumo, o kėlinys baigėsi rezultatu 21:21.
Antrąjį ketvirtį „Ežerūnas-Atletas“ pradėjo spurtu po 2:8 (23:29). Antroje dalyje molėtų ekipa laikė iniciatyva savo rankose ir buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet paskutinėmis sekundėmis Gabrielius Mažeika pataikė tritaškį ir kiek sumažino deficitą 38:45.
Po ilgosios pertraukos „Ežerūnas-Atletas“ greit įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą, bet tada Dovydas Romančenko  pradėjo klaipėdiečių spurtą 19:6 ir kėliniui baigiantis turėjo tik dviejų taškų deficitą  59:61
Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio Molėtų ekipa buvo įgiję 6 taškų pranašumą, tačiau likus žaisti dvi minutes Lukas Kreišmontas pelnė 5 taškus, Adomas Sidarevičius pridėjo dvitaškį ir klaipėdiečiai po ilgi laiko išsiveržė į priekį minimaliu pranašumu. Likus žaisti 30 sekundžių Deividas Kumelis sumetė du baudų metimus sugražindamas minimalų pranašumą Molėtų ekipai, o likus 2 sekundėms Nojus Mineikis po Evaldo Džiaugio pražangos realizavo du baudų metimus ir išplėšė klaipėdiečiams pergalę 77:76.
„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 26, Lukas Kreišmontas 15, Mintautas Mockus 11.
„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 23, Laurynas Samėnas 10.