N.Giga – apie mėgstamiausią NBA komandą, koledžų krepšinį ir ten sutiktą J.Morantą

2020.11.21

Penktadienį „Betsafe-LKL“ „Facebook“ paskyroje vykusios tiesioginės transliacijos metu radijo laidų vedėjas Paulius Vaitiekūnas bendravo su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininku Norbertu Giga.
Pokalbio metu buvo gvildenamos įvairios temos – nuo NCAA iki šio sezono aktualijų, klausimus savo bičiuliui uždavė ir Vilniaus „Rytui“ atstovaujantis Rokas Gustys.
Kalbėdamas apie europietiško ir amerikietiško krepšinio skirtumus, aukštaūgis išskyrė fiziškumą.
„Fiziškumas JAV yra didesnis. Nesakau, kad Lietuvoje ar Europoje jis mažas, bet ten viskas tuo paremta, o Europoje vyrauja komandinis žaidimas ir mąstymas“, – pagrindinį aspektą įvardino aukštaūgis.
Taip pat Klaipėdos ekipai atstovaujantis žaidėjas išskyrė ir leidžiamos taikyti gynybos skirtumus.
„Amerikoje dideliems žaidėjams gynyba poste buvo kitokia, negalima remtis alkūnėmis. Neseniai treneris nustebo, kad ten to daryti negalima, – teigė N. Giga.
Žiūrovų paklaustas, kuri NBA komanda jam yra mėgstamiausia, N. Giga išskyrė ne klubą, o žaidėją, kurio atstovaujamas ekipas palaiko.
„Esu LeBrono fanas, jo komanda tampa mano mėgstamiausia, todėl šiuo atveju tai yra Los Andželo „Lakers“, – pagarbą neseniai NBA čempiono titulą ir finalo MVP apdovanojimą nuskynusiam L. Jamesui išreiškė krepšininkas.
Kol žaidė kitoje Atlanto pusėje, N. Gigai aikštėje teko grumtis ir su įspūdingai debiutiniame sezone NBA atrodžiusiu Jono Valančiūno komandos draugu – Ja Morantu.
„Prieš jį teko žaisti universitete. Tuo metu nekreipėme dėmesio į jo statistiką, bet jautėsi, kad tai yra kito lygio žaidėjas“, – susitikimą su NBA metų naujoku prisiminė žaidėjas.
LKL.LT informacija.