Naujojo sezono starte – skaudus pralaimėjimas Panevėžyje

2021.09.18

Vos 10 žaidėjų savo sudėtyje registravęs Klaipėdos „Neptūnas“ pristigo jėgų ir neasilaikė prieš Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą pirmose sezono rungtynėse 83:62 (19:15, 18:12, 26:20, 20:15).
Naujojo sezono atidarymo rungtynėse abi komandos jautė įtampą ir spaudimą. Prasti perdavimai, netaiklūs metimai ir nereikalingos pražangos buvo pirmojo ketvirčio akcentai. Didelę dalį taškų „Neptūnas“ pelnė baudų metimais – 6/6, o visus 3 komandos rezultatyvius perdavimus atliko Žygimantas Janavičius (19:15).
Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ pradėjo didinti savo pranašumą, o prie to labiausiai prisidėjo Kaspars Berzinš, pelnęs 8 taškus šiame ketvirtyje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams mažai ką pavyko išpildyti puolime, o metimų iš žaidimo procentas pirmoje rungtynių pusėje siekė vos 33.
Labiausiai akį badantis statistikos elementas įpusėjus rungtynes – klaidos. Jei šeimininkų komanda suklydo vos 5 kartus, tai „Neptūnas“ pasižymėjo beveik trigubai – 14.
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pagerino pataikymą iš žaidimo ir sužaidė rezultatyviausią ketvirtį, bet dar geriau savo ruožtu sužaidė šeimininkai, pelnę net 26 taškus. „Neptūno“ achilo kulnas ir toliau išliko prarasti kamuoliai, kurių uostamiesčio ekipa padarė 6, o bendroje sumoje 21.
Beno Griciūno ir Edgaro Želionio pastangų ketvirtajame kėlinyje neužteko, o pabėgusio į priekį aukštaitijos klubo svečiams pavyti nebepavyko.
Šiose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnui“ nepadėjo Adomas Sidarevičius, kuriam yra diagnozuotas pėdos lūžis ir Klaidas Metrikis, kuris jaučia kojos skausmus. 
Klaipėdos „Neptūnas“: Edgaras Želionis 15, Benas Griciūnas 12 (7 atk.kam), Deividas Gailius 10, Martynas Mažeika 9 (6 rez.perd), Matas Jogėla 8 (6 atk.kam), Žygimantas Janavičius 4 (7 rez.perd).
Panevėžio „Lietkabelis“: Kaspars Berzinš 18, Panagiotis Kalaitzakis 13.