Naujuosius metus „Neptūnas“ pradėjo užtikrinta pergale

2021.01.08

Klaipėdos „Neptūnas“ be didesnio vargo susitvarkė su Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda 82:51 (24:17, 20:15, 17:11, 21:8).
Rungtynes geriau pradėjo ir nuo pirmų minučių favoričių statusą įrodinėjo Klaipėdos „Neptūno“ merginos, kurios sužaidus vos dvi minutes pirmąjame kėlinyje jau buvo įgijusios 5 taškų pranašumą (7:2). Šaltas dušas iš vėžių Vilniaus komandos neišmušė, o rezultatas pamažu ėmė tirpti. Vis dėlto solidžiau ketvirčio pabaigą sužaidusios klaipėdietės susikrovė 7-ių taškų persvarą (24:17).
Didžiąją antrojo kėlinio dalį Klaipėdos „Neptūnas“ kontroliavo žaidimo ritmą, o vienu metu turėjo net 17-os taškų pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komandai pavyko skirtumą sumažinti. Vis tik prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ išlaikė dviženklę persvarą (44:32).
Trečiajame kėlinyje nuo pirmų minučių vyko nuožmi kova, tiek Vilniaus, tiek Kauno ekipa labiau koncentravosi į gynybą, nors „Neptūnas“ ir negalėjo agresyviai gintis dėl didelės gausos pražangų. Vis dėlto kėlinio pabaigoje spurtavusios uostamiesčio komandos merginos prieš lemiamą ketvirtį įgijo rekordinę persvarą (61:43).
Ketvirtajame kėlinyje Andros Gabalytės auklėtinės dar labiau suaktyvino darbą gynyboje ir tai užtikrino „Neptūno“ pergalę. Pirmuosius ketvirčio taškus „Kibirkštis-VKM“ pelnė sužaidus septynias minutes, o jau tuo metu „Neptūnas“ turėjo 32-iejų taškų persvarą.
Klaipėdos „Neptūnas“: Dalia Donskichytė 24, Gintarė Paulauskaitė ir Agnė Černeckytė po 13, Ligita Tamutytė 12, Ionna Mckenzie 9 (13 atk.kam).
Vilniaus „Kibirkštis-VKM“: Emilija Grigaliūnaitė 14, Ugnė Sirtautaitė 12.