„Neptūną“ į pergales ves naujas himnas

2018.10.08

Nuo šiol Klaipėdos „Neptūną“ į pergales ves bei klubo sirgalius į kumštį burs naujas klubo himnas, kurį atliko žymiausi miesto atlikėjai.
Kūrinį atlieka muzikos ir teksto autorius Edgaras Lubys, grupė „Man-go“, Steponas Januška, „Royce“ lyderis Ilja Gun bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus.
Idėja mylimai komandai sukurti himną kilo prodiuseriams Gintarui ir Mindaugui Bendžiams, šiuo metu intensyviai besiruošiantiems grupės „Man-go“ 20-mečio koncertui, kuris įvyks spalio 20-ąją „Švyturio“ arenoje.
„Pagalvojome, kad didžiosios komandos turi himnus, kartais ir ne vieną, tad ir mūsų mylimas „Neptūnas“ privalo jį turėti, – sakė „Man-go“ prodiuseris G. Bendžius. – Tikimės, kad ši daina įkvėps krepšininkus kovai, o sirgalius – karštai palaikyti miesto komandą.“
Naująjį „Neptūno“ himną atlieka ne tik žymiausi, bet ir geriausiai kūriniui tikę įvairių muzikinių žanrų bei epochų Klaipėdos atlikėjai, žinomi įvairių kartų klaipėdiečiams.
Komandos dainą teigiamai įvertino esami ir buvę uostamiesčio ekipos krepšininkai.
„Himnas tikrai geras ir užvedantis, – sakė „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas. – Seniai mums jo reikėjo, kad klausantis per kūną šiurpuliukai eitų, o akys degtų noru pasiekti pergalę.“
„Buvę „Neptūno“ žaidėjai sakė, kad prie šios dainos aikštėje skristų lyg ant sparnų, o tai yra didelis įvertinimas“, – sakė vienas iš himno idėjos autorių G. Bendžius.
Daina artimiausiu metu pradės skambėti radijo eteryje, o oficialus himno pristatymas – lapkričio 18 dieną, rungtynių Klaipėdoje su Vilniaus „Rytu“ metu.