Jubiliejų mininčiam generaliniam rėmėjui – įspūdinga „Neptūno“ dovana

2019.04.25

Klaipėdos „Neptūnas“ sveikina ilgametį klubo generalinį rėmėją Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupę su ypatinga sukaktimi – 50-ies metų veiklos jubiliejumi.
Uostamiesčio klubas vertina beveik dešimtmetį besitęsiantį bendradarbiavimą ir savo pagrindiniam partneriui padovanojo beveik 600 bilietų į šio vakaro „Betsafe-LKL“ rungtynes „Švyturio“ arenoje prieš Utenos „Juventus“ ekipą.
„VLG įmonių grupė yra vienas didžiausių mūsų partnerių. Labai vertiname šią ilgametę draugystę,– tvirtino „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – Ilgai galvojome, ką galėtume padovanoti tokio gražaus jubiliejaus proga, ir labai džiaugiamės, kad mūsų mintis partneriui tiko ir patiko.“
„Tai labai puiki ir vertinga dovana. Esame dėkingi klubui „Neptūnas“, kad nori su mūsų darbuotojais pasidalinti, kuo gyvena, kartu siekti pergalių, pakvietė juos sirgti už komandą. Neabejoju, kad palaikymas bus karštas“, – dėkojo VLG įmonių grupės generalinis direktorius Arnoldas Šileika.
VLG įmonių grupė, kuri yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės bendrovė Lietuvoje, generaliniu „Neptūno“ rėmėju yra jau devynerius metus. Kompanija tapo neatsiejama Klaipėdos miesto krepšinio komandos dalimi, ženkliai prisidėjo prie pagrindinių klubo pasiekimų.
„Džiaugiamės bendradarbiavimu su „Neptūnu“, galimybe prisidėti prie komandos augimo ir tobulėjimo. Smagu stebėti iš arti, kaip klubas eina į priekį – siekė išsikeltų aukštesnių tikslų ir pasiekė puikių rezultatų“, – tvirtino A.Šileika.
„Neptūno“ klubas tikisi, kad bendradarbiavimas su VLG įmonių grupe tęsis dar ilgus metus.
„Per dešimtmetį trunkančią mūsų partnerystę buvo ir pakilimų, ir nuopuolių. Atidžiai stebime situaciją ir mus džiugina, kad klubas išsprendė savo problemas, taip užsitarnaudamas pasitikėjimą. Ateityje taip pat, kiek galėsime, prisidėsime prie Klaipėdos miesto krepšinio komandos gyvavimo ir pergalių“, – pabrėžė A.Šileika.