„Neptūnas“ ir „Izolitas“ pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą

2019.09.23

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas pratęsė bendradarbiavimą su techninio izoliavimo ir skardinimo srityse dirbančia „Izolitas“ įmone.
„Nuo krepšinio mūsų įmonė nėra nutolusi, tad jaučiamės socialiai atsakingi prisidėti prie Klaipėdos krepšinio gerovės. Šiais metais prisidėsime ne tik prie vyrų, bet ir moterų komandos, todėl tuo labai džiaugiamės, – sakė „Izolitas“ vadovas Marius Girčys. – Anksti kalbėti apie sezono tikslus, bet tikimės abejas Klaipėdos komandas pamatyti finaluose“.
UAB „Izolitas“ – jauna, tačiau didelę darbo patirtį turinčių, aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kurių turimos žinios bei patirtis techninio izoliavimo, skardinimo srityse padeda jiems sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų. Įmonės siekiai – tapti visuotinai pripažintu, kokybiškai ir patikimai teikiančiu paslaugas verslo partneriu.
Klaipėdos „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas džiaugėsi, kad „Izolitas“ nusprendė pratęsti 2018 metais pradėtą bendradarbiavimą: „Marius, žmogus, kuris labai myli krepšinį ir puikiai supranta, kad be verslo paramos krepšinio Klaipėdoje nebūtų. Šiais metais „Izolitas“ parėmė ne tik vyrų, bet ir naująją „Neptūno“ moterų komandą ir dėl to esame labai dėkingi ir tikimės, kad ir kiti partneriai paseks šiuo gražiu pavyzdžiu“.