„Neptūnas“ pradėjo bendradarbiavimą su advokatų kontora „Nikitinas legal“

2019.09.10

Sezonui artėjant prie starto linijos, Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo bendradarbiavimą su advokatų kontora „Nikitinas legal“.
„Nikitinas legal“ – tai Viliaus Nikitino advokatų kontora, vienijanti geriausius visų pagrindinių teisės sričių ekspertus – pripažintus advokatus, bendrovių vidinius teisininkus bei verslo konsultantus.
„Mums visada imponavo „Neptūnas“ kaip ne tik viena iš geriausių Lietuvos komandų, bet ir dėl to, kad tai yra veržli bei sveikai pikta uostamiesčio ekipa, – teigė advokatas Vilius Nikitinas. – Mes esame sukaupę pakankamai kompetencijos savo kontoroje, tokių korporatyvinių klientų interesų atstovavimui. Pakalbėję su vienu iš „Neptūno“ vadovų Sigitu Ambrazevičiumi, nusprendėme, kad galime padaryti geresnę sinergiją ir, esant reikalui, savo kompetetingumą pritaikyti „Neptūno“ klubo naudai“.
Advokatų kontoros ekspertų tikslas – vėl ir vėl viršyti klientų lūkesčius, veikiant pagal aukščiausius profesinės etikos standartus, išlaikant nuolatinio keitimosi, meistriškumo, vientisumo ir kolegialumo kultūrą pasiūlant savo įgūdžius ir talentus iš įvairių teisinių bei verslo aplinkų, suteikiant integruotas geriausio laukiamo rezultato paslaugas.
„Labai džiaugiamės, kad mūsų partnerių gretas papildė „Nikitinas legal“ advokatų kontora. Tai nuolat į priekį žvelgianti įmonė, turinti geriausius savo srities specialistus, todėl tikimės, kad šis bendradarbiavimas tęsis dar ne vienerius metus“, – apie naujuosius partnerius kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.