„Neptūnas“ pradėjo bendradarbiavimą su „Neringos“ gimnazija

2019.10.10

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Tadas Sedekerskis laisvą dieną išnaudojo aplankydamas savo buvusią mokyklą – „Neringos“ gimnaziją. Su šia gimnazija „Neptūnas“ pradėjo bendradarbiavimą, kuris truks viso sezono metu – mokiniams ir mokytojams bus suteikiama galimybė lankytis komandos namų rungtynėse.
Krepšininkas susitiko su mokiniais ir mokytojais, papasakojo apie savo patirtį bei surengė mokiniams linksmą viktoriną.
„Koks Tado ūgis?“ – paklausė mokyklos direktorius Simas Survila.
„Atrodo labai didelis, tai kokie 2 metrai 20 centimetrų.“ – suskubo atsakyti vienas mokinys ir sukėlė linksmą šurmulio bangą.
Po viktorinos T. Sedekerskis su mokiniais persikėlė į sporto salę, kurioje papasakojo apie savo įspūdžius iš dienų, kurias praleisdavo šioje krepšinio salėje. Po to žaidėjas su moksleiviais surengė linksmą baudų mėtimo konkursą.
Iš susitikimo mokiniai bei mokytojai išėjo ne tuščiomis – jie džiaugėsi „Neptūno“ atributika bei bilietais į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“.
„Labai smagu buvo apsilankyti savo buvusioje mokykloje, – įspūdžiais dalinosi „Neptūno“ žaidėjas Tadas Sedekerskis. – Pamačiau kaip puikiai jie dabar gyvena, kokias geras sąlygas sportuoti turi. Labai džiugu.“
„Buvo tikrai smagu pamatyti ir pabendrauti su mokiniu, kuris pasirinko krepšininko kelią, – buvusio mokinio sugrįžimu džiaugėsi mokyklos direktorius Simas Survila. – Dėkoju „Neptūno“ komandos vadovams už skirtą laiką ir dėmesį, o Tadui linkiu sėkmės karjeroje.“