„Neptūnas“ pradeda bendradarbiavimą su loterijų organizavimo bendrove „Euloto“

2019.09.20

„Neptūno“ krepšinio komanda ir toliau rikiuoja partnerių gretas. Pradėtas bendradarbiavimas su loterijų organizavimo bendrove „Euloto“.
„Sprendimas bendradarbiauti su „Neptūno“ komanda buvo lengvas pasirinkimas – ši komanda jau ne vienerius metus rodo puikius rezultatus, garsina pagrindinį pajūrio krepšinio klubą. Be to žinau, kad šiais metais minite gražų jubiliejų, tad tikiuosi dar ilgai džiuginsite savo sirgalius pergalėmis. Taip pat norėtume, kad šį sezoną ne tik iškovotumėte medalius „Betsafe-LKL“, bet taip pat linkime puikiai pasirodyti Karaliaus Mindaugo taurėje“, – „Euloto“ direktorius Mantas Lebedžinskas.
„Euloto“ veiklos sritis – inovatyvios loterijos, siekiančios loterijų dalyviams pasiūlyti naujausius ir įdomiausius pasaulio loterijų rinkos sprendimus. Bendrovė organizuoja didžiąsias skaitmenines internetinio ryšio loterijas „Superloto“, „Interjackpot“, „Jokerjackpot“ bei didžiąją klasikinę telefoninio ryšio loteriją „Loto 1634“. Loterijos – pagrindinis olimpinio ir paralimpinio judėjimo finansavimo šaltinis Lietuvoje. Taip pat, svarbus paramos šaltinis kitom profesionalaus sporto rūšims.
„Tai, kad tokie ilgamečiai sporto rėmėjai išreiškia pasitikėjimą ir prisijungia prie mūsų partnerių, parodo, kad dirbame teisinga linkme ir suteikia papildomos motyvacijos dar labiau žengti į priekį, kad šis pasitikėjimas būtų išpildytas su kaupu“, – apie naujuosius partnerius kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.