„Neptūnas“ pratęsė bendradarbiavimą su ilgalaikiais partneriais

2018.05.31

Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė bendradarbiavimą su AB „Ortopedijos technika“, kuri ir toliau padės rūpintis krepšininkų sveikata.
„Labai svarbu turėti tokius partnerius, – pratęstu bendradarbiavimus džiaugiasi komandos kineziterapeutas Martynas Macas. – Būna gana ekstremalių situacijų, kai pagalbos prireikia labai greitai, o „Ortopedijos technika“ visada pasiruošus padėti.“
„Bendradarbiaujam su komanda jau ne vienerius metus, – pasakoja AB „Ortopedijos technika“ Klaipėdos filialo direktorius Vytautas Knoraitis. – Viskas prasidėjo nuo to, kai klubas kreipėsi dėl individualių įdėklų į sportinę avalynę. Tuomet pagaminom įdėklus visai komandai. Ne paslaptis, kad krepšininkai aukšti, nemažai sveria, intensyviai treniruojasi, todėl ir krūvis jų pėdoms tenka žymiai didesnis nei įprastai. Taip pat po traumų taikėm krepšininkams kelio, čiurnos įtvarus. Esam pagaminę ne vieną individualią veido kaukę po nosies traumų. Mes kaip greitoji pagalba, – visą laiką vietoj ir laiku.”
Įdėklai į sportinę avalynę padeda tolygiai paskirstyti pėdų krūvį ir apsaugoti sąnarius, sausgysles ir raumenis nuo papildomo krūvio intensyvių treniruočių metu. Taip pat jie padeda išlaikyti taisyklingą pėdų ašį, kitaip tariant, išlaiko pėdas taisyklingoje anatominėje padėtyje. Nuo to priklauso sportininko pėdos ir blauzdos kaulų, sąnarių ir raumenų biomechanika kiekvieno žingsnio metu bei bendra organizmo savijauta.
Megzti įtvarai plačiai taikomi sporte traumų profilaktikai bei reabilitacijos laikotarpiu po įvairių traumų ir operacijų. Šie unikalios struktūros įtvarai lenkia lig šiol gamintus įtvarus elastingumu, laidumu orui, funkcionalumu ir dėvėjimo komfortu.
Taip pat sportininkų tarpe sparčiai populiarėja sportinės kompresinės kojinės, kurias mūvint kojų raumenys optimaliai aprūpinami papildomu deguonimi. Šios kojinės aktyvina kojų kraujotaką, padeda sumažinti raumenų spazmus, ilgiau išlaikyti sportinę formą ir akivaizdžiai pagerinti veiklos rezultatus.
Sužinoti daugiau apie „Ortopedijos techniką” galite apsilankę partnerių internetinėje svetainėje čia.