„Neptūno“ žaidėjai – taikliausi „Betsafe–LKL“ snaiperiai

2019.01.04

Geriausi Lietuvos krepšinio lygos metikai šiemet jau 25-tą kartą kovos dėl LKL „Snaiperio“ titulo.
Jau tradicija, kad LKL „Snaiperio“ konkursas vyks per Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą ir taps vienu pagrindinių renginio akcentų.
KMT finalo ketvertas vyks vasario 16-17 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje, bilietus į renginį platina Tiketa.lt.
LKL „Snaiperio“ konkurse kiekviena komanda deleguos po vieną žaidėją. Pernai pirmą kartą po daugiau nei dešimtmečio krepšininkai konkurse dalyvavo su savo komandų marškinėliais – iki tol visi varžėsi su specialiai konkursui pagamintomis aprangomis. Nors šiemet konkursą pristatys internetinių lošimų prekės ženklas CBet.lt, „Snaiperio“ konkurso dalyviai vėl varžysis su savo klubų aprangomis siekiant lengvesnio žaidėjų atpažįstamumo.
Be 10 klubų deleguotų atstovų, vieną dalyvį į „Snaiperio“ konkursą svečio teisėmis gali pakviesti LKL, o vienas žaidėjas užsitikrins kelialapį į konkursą būdamas taikliausias lygos metikas po dviejų LKL ratų.
Iki antrojo čempionato rato pabaigos komandoms liko sužaisti po dvejas rungtynes, o taikliausiųjų kategorijoje pirmauja net du Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.
Taikliausiai lygoje iš toli atakuoja Kyle‘as Weaveris – jis pataikė 54,6 proc. tritaškių (12/22). Įkandin jam seka komandos draugas Lorenzo Williamsas – 50 proc. taiklių tritaškių (34/68).
Į šią kategoriją patenka krepšininkai, sužaidę bent 50 proc. savo komandos rungtynių ir vidutiniškai išmetę bent po vieną tritaškį per rungtynes.
Dar 14 žaidėjų perkopia 40 proc. taiklumo rodiklį. Arčiausiai „Neptūno“ atstovų – Mike‘as Bruesewitzas iš Prienų „Skycop“ (47,6 proc. tritaškių – 30/63), D. J. Seeley iš Vilniaus „Ryto“ (45,7 proc. – 21/46) ir Gediminas Žalalis iš Alytaus „Dzūkijos“ (44,8 proc. – 13/29).
Tačiau ne taiklumas rungtynėse visada lemia sėkmę LKL „Snaiperio“ konkurse. Pernai konkurse triumfavo tuometis Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Mindaugas Lukauskis. Šį sezoną „Skycop“ garbę ginantis puolėjas pagal tritaškių taiklumą lygoje tėra 38-as (34,1 proc. – 15/44).
„Neptūno“ atstovai laimėję net aštuonis LKL „Snaiperio“ konkursus, o pernai po dviejų čempionato ratų taikliausias taip pat buvo „Neptūno“ žaidėjas Jerry Johnsonas. Vis dėlto jis išvyko į gimtinę ir konkurse jį pakeitė antras taikliausias lygos metikas Anthony Irelandas iš Utenos „Juventus“, jis konkurse neįveikė atrankos barjero.
Šiemet LKL „Snaiperio“ konkursas vyks prieš Karaliaus Mindaugo taurės finalo rungtynes vasario 17 d. Visus „Snaiperio“ konkurso nugalėtojus galite rasti čia.
LKL.LT INF.